Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad tajemnicą, dlaczego prawaki są tak bardzo podatne na wszelkiego rodzaju spiski i manipulacje? Wystarczy rzucić im jakąkolwiek przynętę i wszystko łykają jak pelikany. O co w tym chodzi? Lewaki mają mnóstwo wad, ale nie zauważyłem, żeby byli aż tak podatni na szuryzmy

#usa #wybory #4konserwy #neuropa
  • 91
  • Odpowiedz
@YodaMonster: nie wiem, ale nie słyszałem o opiniach międzynarodowych instytucji że głosowanie to była komedia a nie demokracja. Jeżeli niezależne międzynarodowe organizacje zaczną podnosić głosy że głosowanie było sfałszowane będzie to wymagało wyjaśnienia.
Jednak bardziej bym ufał demokratycznym wyborom w USA niż na Białorusi. Ktokolwiek stawia tutaj znak równości jest oszołomem
  • Odpowiedz
Zastanawiam się nad tajemnicą, dlaczego prawaki są tak bardzo podatne na wszelkiego rodzaju spiski i manipulacje? Wystarczy rzucić im jakąkolwiek przynętę i wszystko łykają jak pelikany. O co w tym chodzi?


@rorf46: bo to debile. Mam nadzieje że odpowiedziałem na pytanie.
  • Odpowiedz
@krzych0: ludzie byli pewni manipulacji na Białorusi zanim te niezależne miedzynarodowe organizacje wydały jakikolwiek komentarz i te samr osoby ochoczo wyzywają od szurow ludzi ktorzy zauważają dziwne zjawiska na tych wyborach. Zresztą czym są niezależne miedzynarodowe organizacje gdy świat podzielił się na 2? Rosja, Chiny nie uznają zachodnich niezależnych organizacji i na odwrot. Poczekajmy więc co chinskie czy rosyjskie niezależne organizacje powiedzą o wyborach w usa ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@rorf46: różnica w poziomie wykształcenia. Prawaki to w większości osoby o niskim lub bez wykształcenia, internetowi specjaliści po 4 godzinach filmów z żółtymi napisami. Łykają jak pelikany.
  • Odpowiedz
@rorf46: to jest troche Efekt Dunninga-Krugera, zreszta wystarczy na facebooku dolaczyc do jakiejs foliarskiej grupki w stylu falszywa pandemia czy tam inne celebryci gwalca dzieci. Wystarczy poogladac profilowe aby stwierdzic, ze 90% uzytkownikow to patusy i madki polki.
  • Odpowiedz