Wpis z mikrobloga

@vvertoi: aż musiałem wygooglować xd. Wychodzi na to, że na zachodzie zmierzamy do tego, iż wybory polityczne będą tożsame z wyborami miss( ͡° ͜ʖ ͡°) uj liczę l, że za 4 lata wygra Taylor Swift. A tak na poważnie jako osoba mająca nadzieję na wygrają trumpa mogę tylko oczekiwać, iż republikanie odrabią lekcję.
@kuc_z_bronxu_90: Być może, ale sądzisz, iż jest to faktycznie możliwe? Zważywszy na co raz większy indywidualizm w krajach zachodnich, odwoływanie się do konserwatywnych postaw przez starsze osoby zAWsze będzie dla młodszego pokolenia na wpływaniem do dzielenia ludzi?
@Budte: Wiesz co, czym innym jest odwoływanie się do konserwatywnych postaw i wartości w sposób cywilizowany, a czym innym przedstawianie swoich racji w taki sposób, że druga strona ma wrażenie, jakby była trzaskana #!$%@? po ryju.

Druga strona nie jest naiwna i doskonale zdaje sobie sprawę, jakie przekonania i wartości stoją za republikanami. To kwestia tego, w jaki sposób jest to wszystko przekazywane i jak zachowuje się dana osoba. Polaryzacja będzie
@kuc_z_bronxu_90: cóż, ja osobiście mam wrażenie, iż w "dzisiejszych" czasach emocje odgrywają górna rolę w kwestiach politycznych. W każdym razie no nic, trzeba przełknąć porażkę i zobaczyć jak druga strona wykorzysta swój czas. Na koniec jeszcze tylko o tym "trzaskaniu" wiesz... Będąc przez drugą stronę nazywanym na każdym kroku od "faszystow" jednak człowiek też traci cierpliwość.