Wpis z mikrobloga

Pierwsza trasa na Tigerze. Bardzo fajnie się prowadzi, ale okazało się, że jednak nie był do końca obniżony (samo siedzenie było zmienione na low), więc będę zamawiać zestaw do obniżania. Teraz jest ciut za wysoki i nie mogę postawić nóg na płasko, ale po obniżeniu powinno być w sam raz. Muszę też ogarnąć, czy da się wyregulować kierownice, bo fajnie jakby była trochę bliżej.

#motocykle #szkocja #pokazmorde
Pobierz
źródło: comment_1604524204sJEnl9CCsV6c1Z5nzN47ic.jpg
  • 18
@Donmenello Muszę, muszę. Nie do końca komfortowo się czuję nawet zatrzymując się na głupich światłach albo jak mam cofać pod górkę czy coś to ni #!$%@? palcami się odpychać.

@boguslaw-de-cubalibre Pieski w domu, bo tutaj niedługo jakieś pogańskie obrządki i strzelają fajerwerkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Mikitiki98 Mamy w planach zrobić NC500 chociażby także będą kręcone kilometry i na pewno zrobię jakieś podsumowanie/recenzję.

@dawid131 Idź pan, tutaj jeszcze
@Aenkill: spoko spoko, tez nie jestem z pelnoprawnym facetem >180 () narazie mam kanape na 82 cm w swoim. Siadalem na znajomka XRx i dosieglem oboma stopami ze palce byly. Ale po zamontowaniu dogbones juz powinno byc troche lepiej. Zreszta wiesz, wystarczy poogladac filmiki w necie jak taka niziutka laska (1.5 lub 1.6) ogarnia GSa w terenie, w kompleksy mozna popasc ( _)
@MrDeadhead Na skilla przyjdzie czas (mam nadzieję xD), ale póki co wolę mieć grunt pod nogami :P Ten miał być obniżony, no ale wyszło, że ma tylko siedzenie w wersji Low i ustawiłam je na najniższa pozycję i nadal chciałabym te kilka dodatkowych cm obniżyć. Zawsze mogę przecież wrócić do oryginalnej wysokości. Jeszcze muszę obczaićco można z kierownicą wykombinować, bo jest ciut za daleko i za bardzo muszę ręce wyciągać do przodu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aenkill: możesz zamontować "handlebar risers" i to powinno podnieść / przysunąć kierownice. Pamiętaj że możesz to zrobić tylko w pewnym zakresie, bez przedłużania wszystkich kabli i przewodów z kierownicy. Chyba że chcesz mieć kierownice naprawdę wysoko/blisko, wtedy nie obejdzie bez zabawy z kablami i przewodami.

Gratulacje zakupu! Dużo przyjemności z łykania km (albo raczej mil) życzę. Też się przymierzam do NC500, ale trochę obawiam się tłumów (w autach i kamperach), bo
@atoms Brakuje mi na oko tak że 2-3cm, bo teraz po prostu za bardzo muszę ręce wyciągać do przodu, jeśli nie chce się pochylać nienaturalnie do przodu. Zobaczę jak będzie, jak zawieszenie obniżę.

Wiadomo, NC500 jest mocno oblegana, bo od paru lat bardzo promują. Mamy zamiar raczej w namiotach spać, więc zawsze można się na dziko z dala od tłumów rozbić.

@noriad Ja mam 164cm, plus buty pewnie dodatkowe 1-2cm.
Muszę też ogarnąć, czy da się wyregulować kierownice, bo fajnie jakby była trochę bliżej.


@Aenkill: Oczywiście że się da musisz poluzować te 4 śruby imbusowe którymi twoja kierownica jest przymocowana do pułki. Możesz wtedy obniżyć jej kąt. I następnie poluzować śrubki w manetkach i odpowiednio ustawić klamki i osprzęt.
Kierownica będzie bliżej ciebie ale będzie niżej.