Wpis z mikrobloga

@Lurneii: bedzie Ci dużo wychodzić za ogrzewanie podejrzewam. Plus kuchnia ciemna- nie wiem czy tam jest tylko jedno okno do tej kuchni i to daleko? Tzn. wietrzenie tylko z wentylatorem i cały pokój ci będzie jechał, wraz z kurtkami na korytarzu. 3 balkony? Znowu - gorsza izolacja cieplna. Dosyć mala łazieneczka jak na taki metraż. Ta ściana skośna będzie bardzo nieustawna, szczególnie, że ta preciwległa ma chyba drzwi balkonowe... niewiele tam
@Lurneii: ok. Tak tylko wspomnę o ponad rocznych opóźnieniach w terminach odbioru, fatalnych wykończeniach, praktycznym brakiem kontaktu z deweloperem jak jest jakiś problem. Poczytaj opinie m.in na google, bo to że mieszkanie fajnie wygląda na papierze, nie wystarczy. Niestety wiem tyle, bo znajomi przechodzili gehennę z tym patodeweloperem.
@Lurneii salon może być problematyczny z tym kształtem, układem drzwi i schodami, tym bardziej że wcale nie jest zbyt duży. No i tak jak Mirek wcześniej wspomniał, klima może być potrzebna.
Przy tej wielkości mieszkania nie wolałabyś celować w jakąś szeregówkę?
@ManWithOutNick: szeregówki są w bardziej odległych miejscach, przynajmniej w cenie jaka mnie interesuje. Też głównym zmartwieniem jest to czy salon nie będzie za mały. U góry planuje takie miejsce gier i zabaw plus jakieś mini kino z rzutnikiem
@Lurneii:

Łazienka - malutka, bez wanny. Brak 2 toalet już przy jednym dziecku potrafi być problematyczny, zwłaszcza jak dzieciak bierze akurat kąpiel (tu akurat brak wanny na plus - nie ma "zabaw w basenie" ;)

Kuchnia - strasznie mało blatu. Jeden kawałek odpadnie na ekspres i czajnik, zostaje tylko jeden kawałek ~60cm blatu - będzie ciężko przygotować coś więcej niż kanapki.

Salon - obawiam się że będzie straszny do jakiegokolwiek wygodnego
@Diabl0: wannę chcę zrobić po drugiej stronie, zwężaną w stronę drzwi.

Kuchnie chce kawałek pociągnąć dalej w stronę okna więc miejsca będzie więcej.

Co do salonu to będzie trzeba pokombinować