Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas wrzucacie wpisy gdzie żalicie się że kobieta nie szuka ons. Ciekawa, jak to wygląda obszukałam Kilka pierwszych z brzegu portali gdzie kobiety w mniej wymijający sposób proponują "Towarzystwo" za hajs. Ogłaszają się tam również Panowie gotowi "Wesprzeć biedne i ładne potrzebujące laski" Wnioski są następujące. Patrząc na to tylko z przedsiębiorczego punktu widzenia to dlaczego kobieta ma się zdecydować akurat na onsy z tobą, skoro wystarczy wejść na taką wątpliwej moralności stronę gdzie zdesperowany zbigniew czy inny Marek, Kierownik IT ( ͡° ͜ʖ ͡°) oferuje ci to za 15 K/mies lub 1500 za spotkanie. Wiecie co jest tutaj przerażające? Obgadujecie kobiety a w większości na tych portalach ogłaszają się faceci proponując równowartość mojej miesięcznej pensji lasce, tylko dlatego, że ta wypnie dla nich dupę. Powiem wam, że dla mnie, jako kobiety wykształconej, która przeznaczyła kawał swojego życia, na kursy, szkolenia i certyfikaty zwyczajnie przykre jest, że w dzisiejszych czasach wystarczy być pustostanem ze szparą gotową na bolcowanie aby zarabiać równowartość tego, co otrzymuje miesięcznie administrator systemów, ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak dla mnie tacy ludzie powinni być jakoś naznaczani, żeby potencjalny przyszły partner wiedział w jakie gówno właśnie wchodzi
#tinder #przegryw #wygryw #tinder #badoo #fwb #ons
Pobierz
źródło: comment_1604511839r6dgfyY9PmNh8S5MIymyQa.jpg
  • 25
@Snap-Dragon: 99% ogłoszeń facetów to żałosna próba wirtualnego podbudowania swojego ego. Załóż sobie konto i znajdź choć jednego faceta który zaproponuje ci dobrą kasę i nie przestanie odpisywać gdy będziesz nalegała na konkretne spotkanie. Przeglądałem te ogłoszenia i nawet dziewczyny 9-10/10 mają problemy ze znalezieniem sponsora nie-janusza prowadzącego warsztat samochodowy.
@damianooo5: No wybacz ale jeśli kobieta bierze za to odpowiednik 2 średnich krajowych i oczekuje jeszcze faceta, ktory będzie co najmniej tak atrakcyjny, jak ona to coś jest nie tak. Swoją drogą skąd wiesz, że 99% facetów po to tam włazi?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snap-Dragon: Swego czasu interesowało mnie to zjawisko, i dosyć dogłębnie je analizowałem. Serwisy tego typu (szukammilionera, szukambogatego) zarabiają na facetach którzy dzięki tym kilkudziesięciu złotych za konto VIP choć przez chwilę mogą poczuć się pożądani i adorowani przez kobiety.

Jest też ciemna strona. Są faceci którzy zawodowo zaliczają dziewczyny z takich portali ostatecznie im nie płacąc. Nawet na wykopie był mocno wykopywany wpis dziewczyny której siostra rzekomo została zgwałcona. Jak się