Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas wrzucacie wpisy gdzie żalicie się że kobieta nie szuka ons. Ciekawa, jak to wygląda obszukałam Kilka pierwszych z brzegu portali gdzie kobiety w mniej wymijający sposób proponują "Towarzystwo" za hajs. Ogłaszają się tam również Panowie gotowi "Wesprzeć biedne i ładne potrzebujące laski" Wnioski są następujące. Patrząc na to tylko z przedsiębiorczego punktu widzenia to dlaczego kobieta ma się zdecydować akurat na onsy z tobą, skoro wystarczy wejść na taką wątpliwej moralności stronę gdzie zdesperowany zbigniew czy inny Marek, Kierownik IT ( ͡° ͜ʖ ͡°) oferuje ci to za 15 K/mies lub 1500 za spotkanie. Wiecie co jest tutaj przerażające? Obgadujecie kobiety a w większości na tych portalach ogłaszają się faceci proponując równowartość mojej miesięcznej pensji lasce, tylko dlatego, że ta wypnie dla nich dupę. Powiem wam, że dla mnie, jako kobiety wykształconej, która przeznaczyła kawał swojego życia, na kursy, szkolenia i certyfikaty zwyczajnie przykre jest, że w dzisiejszych czasach wystarczy być pustostanem ze szparą gotową na bolcowanie aby zarabiać równowartość tego, co otrzymuje miesięcznie administrator systemów, ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak dla mnie tacy ludzie powinni być jakoś naznaczani, żeby potencjalny przyszły partner wiedział w jakie gówno właśnie wchodzi
#tinder #przegryw #wygryw #tinder #badoo #fwb #ons
Snap-Dragon - Co jakiś czas wrzucacie wpisy gdzie żalicie się że kobieta nie szuka on...

źródło: comment_1604511839r6dgfyY9PmNh8S5MIymyQa.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: ale o co ci chodzi i czemu tagujesz #przegryw? My gardzimy takimi osobnikami: spermiarzami, cuckami, beciakami. I nikogo nie obchodzi twoje wykształcenie, w dzisiejszych czasach wykształcenie nic nie znaczy i o niczym nie mówi. A samą cieżką pracą niczego się nie osiągnie, trzeba mieć jakieś podwaliny w postaci talentu.
  • Odpowiedz
@milkas98: Ja nie mam nic do onsów bo każdy robi co chce ale coraz więcej jest takich lasek i typów. Oczywiście żadne nie odprowadza podatku a jak złapie syfa leczy się na koszt podatnika. Moim zdaniem taka działalność powinna być dokumentowana i gdzieś zbierana i publicznie dostępna do wglądu ale wiadomo, że ciężko na linkedin napisać: Specjalistka ds. dystrybucji reprezentacją genetyczną i konserwacji powierzchni pały ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Snap-Dragon: Zarabiać na frajerach cuckach to obowiązek. Niech sobie kobiety korzystają, nic do tego nie mam, łatwe pieniążki. Oczywiście tak jak mówisz na ich wenerki itd swoich pieniędzy wykładać nie zamierzam, dlatego służba zdrowia powinna być całkowicie sprywatyzowana.
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: Chyba zazdrościsz tym dziwkom, bo sama masz opory przed puszczaniem się za kasę co się chwali oczywiście. Odkryłaś, że zarobki nie są proporcjonalne do włożonego wysiłku? Dobry początek, żeby zgrabnie dojść do wniosku, że dobro i zło nie istnieje, a tylko ewolucyjne uwarunkowania. Patrząc po znajomych ze szkoły korelacja sukcesu i zarobków z wyglądem jest wyższa niż z inteligencją. No przykre i nie sprawiedliwe, bo brzydcy też mają gorsze
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens: Mam ból dupy, bo takie laski potem układają sobie życie z typami, którzy nie zdają sobie sprawy że laska brała przez x lat do ust coś zupełnie innego, niż halitomin. Takie laski powinny być gdzieś rejestrowane żeby każdy miał do takich danych dostęp np przy małżeństwie.
  • Odpowiedz