Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 148
#tiktok to chodząca śmierć. Myślicie, że Julki które od 12 roku życia są zewsząd atakowane atencją na wszystkich portalach, będą miały racjonalne standardy?
Na tej apce 80% gości to chady 8-9/10. Patrzą się Juleczki na bananowych nadludzi i nawet nie spluną na zwykłego chłopaka.

Ten konkretny filmik przedstawiał dwóch gości 183 cm, którzy się chwalili jacy to są wysocy. W sekcji komentarzy różowe wyśmiały ich za karłowatość. Wielokrotnie same tyle mają. Piszą, że 183 to nic bo ich faceci mają 210 cm.
Nie brakuje także szyderczych Oskarķów, chwalących się, że mają 190 cm w wieku 14 lat.
Młode pokolenia rosną coraz wyższe. Ja jestem królem karłów 185 cm. A za kilka lat będę nie królem, ale przeciętnym manletem.
#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #incel ##!$%@? #rozowepaski #p0lka #zwiazki #hipergamia #wzrost #manlet
B.....W - #tiktok to chodząca śmierć. Myślicie, że Julki które od 12 roku życia są ze...

źródło: comment_1604472011TcDvqUwPajvxnE99o0k2Zt.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@Krynicka: laska 8 na 10 to odpowiednik Lachowskiego np
także ten
sam nigdy nigdy nie widziałem na zywo loszki powyzej 7
zresztą to facet ocenia urodę kobiet
tak jak laska ocenia facetow
Jakbym sluchał sie taty brata czy kolegow to bym na modela startował( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2: Niby to laska ma oceniać facetów, a właśnie oceniles Lachowskiego, i na tym tagu oceniani są głównie faceci, na podstawienie jakichś Hunter eyes itp, a jak ja, jako kobieta, wyrażę opinię nt. Urody mężczyzny, to często jestem wyśmiewana przez innych mężczyzn xD którzy się przecież lepiej znają.
Skoro nigdy nie widziałeś laski więcej, niż 7+ na ulicy, to wydaje mi się, że coś jest mocno nie tak z twoim postrzeganiem
  • Odpowiedz
@Krynicka: no nie widzialem
Laski 7+ to widzi sie na wybiegu modelek
Wiekszosc ktore widze sa 4-6
Z moim postrzeganiem wszystko ok( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dowodem jest ze te 3- tez nigdy nie widzialem na ulicy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odnosnie oceniania facetow
My robimy to poprzez wiedze z psychologii ewolucyjnej i na podstawie eksperymentow(np na tinderze)
Blackpill tym wlasnie sie zajmuje -
  • Odpowiedz
@Krynicka: tak
tak czy siak dowodem na to ze moje postrzeganie jest sprawiedliwe jest to ze takiej ponizej 3 rowniez nie widziałem
7 to i tak bardzo wysoko i jak widze panne po ktorej mam ochote zwalic to oceniam ją własnie na 7
takie panny powyzej 7 to modelki ale nie na byle jakich wybiegach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2: Nie mówię o byle jakich modelkach, które pozowały wielkiemu fotografowi w pcimiu dolnym, i są modelkami na maxx models xD tylko o modelkach z dużych agencji, które też są na ulicach takich miast jak warszawa, Kraków, czy Wrocław, i nieraz widać tak piękne dziewczyny. A skoro Lachowski model to wg ciebie 8/10, to nie rozumiem, dlaczego taka modelka to tylko 7 xD
(Swoją drogą nie zgadzam się, że Lachowski to
  • Odpowiedz
@Krynicka: no lachowski to prawie ideał top 1% to nie jest byle jaki model
byle jaki model to taki 7 na 10 On jest SUPERMODELEM
bo wiesz takie modelki powyzej 7 to juz byłyby znane na cały swiat tak jak np Lachowski
a takie z polszy nawet z duzych agencji byłyby 7- pewnie pałka sama sie odbezpiecza, ale samo to ze jest ich sporo wyklucza ze są w top 1%
do
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2: Przecież jak jakaś laska jest 9/10 w makijażu, to bez też będzie 9/10...dodawanie urody przez makijaż działa tylko na niższych poziomach urody, np. 5/10 w makijażu może stać się 7/10, bo poprawi defekty. 9/10 nie ma żadnych defektów rysów twarzy, więc makijaż nie dodaje jej w skali, a jedynie zmienia wygląd. Zmienia, jak u kameleona, ale niż urody nie dodaje. Po osiągnięciu pewnego stabilnego, wysokiego poziomu urody, makijaż nie zmienia
  • Odpowiedz
@Krynicka: 7na 10 skacze na 9
Loszka ktora jest 8 w makijazu bedzie 10
9 tez bedzie 10 bo za skale nie mozna wyjsc
Tak czy siak loszki powyzej 7 na ulicy nie widzialem.
Bywalem w WW KrK Gdyni
I jakos nie widzialem 7 max 3 minimum
Chcesz to dam ci przyklad loszki 8 na 10
Jesli lachowski nie jest 8 to skale nalezaloby przkalibrowac i nigdy nie widzialem lochy 7
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2: Przecież to jest zwykła, ładna dziewczyna, jakich wiele, nawet nie dałabym jej 7.5/8, tylko jakieś 7/10. Jest naprawdę ładna, ale kariery modelki by nie zrobiła. Taka zwykła, ładna dziewucha, jakich wiele. W każdym liceum jest wiele takich. A Ty piszesz, że takiej nigdy na oczy nie widziałeś xD Nie mówiąc już o widywania naprawdę zjawiskowych dziewczyn o modelowej urodzie. Albo mnie trollujesz, albo rzadko wychodzisz z domu.
  • Odpowiedz
@Krynicka: Ta dziewczyna, która nazwałeś poziomem 8/10, nie jest na poziomie Lachowskiego z jego prime time. O ile Lachowski nie jest w moim typie, o tyle widzę, że kiedyś (zanim zamienił się w menela), miał typ urody modela, tzn wyróżniał się oryginalnością. A ta dziewczyna, która wstawiłes, to taka ładna, szara myszka, bardzo ładna, ale lekko szeroki nosek, małe usta. Na modelkę nigdy nie miałaby szans, i daleko jej do Lachowskiego,
  • Odpowiedz
@spierdonconieruchal: No ok, ja nie mówię, że nie jest fotogeniczny. Jest. I widzę, że ma modelową urodę. Ja nie mowie, że dziewczyna nie jest ładna, bo jest, ale nie jest to materiał na modelkę. Widocznie taka zwykła, ładna dziewucha jest w twoim typie. Więc nie kloc się, że jakas dziewczyna nie może woleć swojego zwykłego chłopaka od top modela Lachowskiego, tak jak ty wolisz jakas zwykla Kaśkę od top modelek. Bardziej
  • Odpowiedz