Wpis z mikrobloga

Rozumiecie to sytuacja w szpitalach jest tragiczna, Niemcy sami oferują nam pomoc ale nie przyjmiemy bo Bóg Honor Ojczyzna i Duma Narodowa po wstaniu z kolan nam zabrania! Ale aferę z aborcja rozkręcimy #!$%@? że ludzie wyjdą na ulicę, aborcja to grzech. Jaki to jest #!$%@? chlew obsrany gównem!
#koronawirus
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mogliby po prostu rzucić kilka respiratorów czy kilku lekarzy.


@Positano1: aha i wtedy moglibyśmy krzyczeć jesteśmy uratowani brawo rząd? A może na taką szczodrą pomoc to jeszcze przyjdzie czas?
  • Odpowiedz
@HalBregg: przez protesty będzie w opór zakażeń
Korona jest niebezpieczna dla starszych ludzi,
Starsi ludzie umierają = zmniejsza się elektorat pisu, tanieją mieszkania
Dla mnie bomba xD
  • Odpowiedz
@HalBregg: czasem trzeba dać człowiekowi czas na otrzeźwienie, ale teraz po tych wszystkich skandalach ten ktokolwiek broni PIS i deklaruje głosowanie na nich w następnych wyborach jest totalnym zjebem nie wartym splunięcia. Przykro mi że to nadal 30% społeczeństwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja nie mówię żeby pomocy odmawiać, mówię żeby nie być naiwnym, że będzie to pomoc altruistyczna


@drhab: więc powiedz mi jaką cenę zapłacili Francuzi, Włosi i Hiszpanie za przyjmowanie zarażonych przez niemieckie szpitale? Skoro pomoc niemieckiej służby zdrowia jest interesowna to powinno być jasne co chcą w zamian skoro wiele państw Wspólnoty już z ich pomocy korzysta
  • Odpowiedz