Wpis z mikrobloga

A mi ogólnie jest przykro,że masz niepodległości jest teraz tak postrzegany jak jest (oczywiście słusznie choćby przez ten plakat który ktoś zatwierdził i dopuścił do publikacji),uczęszczam na 11 listopada do Warszawy co rok by oddać honor tym co oddali życie za naszą niepodległość,a banda troglodytów dopisuje do tego jakieś #!$%@? ideologie anty-lgbt,przykro po prostu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#protest #marszniepodleglosci #bekazpisu #polityka #polska #gownowpis
  • 9
,uczęszczam na 11 listopada do Warszawy co rok by oddać honor tym co oddali życie za naszą niepodległość


@witongod: I idziesz z faszolami rycząc "śmierć wrogom ojczyzny"? Fajny hołd, nie powiem.

a banda troglodytów dopisuje do tego jakieś #!$%@? ideologie anty-lgbt,przykro po prostu


@witongod: Zawsze tak było. Przecież to od początku był marsz skrajnej prawicy. Tylko przebierali się za co innego.
@Andreth: nie ide z żadnymi faszolami,ba nawet nigdy nie słyszałem nikogo kto by tak przy mnie krzyczał :) ale nawet jeśli,ba powiem Ci że kiedyś za zdradę ojczyzny skazywano na śmierć,właśnie tych "wrogów ojczyzny" :)
@Legilimens: szkalowanie osób lgbt po prostu nie jest ok XD
@Fforrespectmidgets: to, że ktoś jest anty-LGBT nie oznacza, że jest przeciwko osobom homoseksualnym.

LGBT to ideologia, która nie jest reprezentantem wszystkich osób homoseksualnych, sam znam paru homo, którzy twierdzą, że LGBT im szkodzi i nie chcą mieć z tą ideologią nic wspólnego.
@Legilimens: klasyka i kaplica
nazywać ideologią ludzi XD Całe środowisko lgbt nie jest jednolite i jest różne, nie mają wspólnego stanowiska, także coś takiego jak ideologia lgbt nie istnieje, bo nikt nawet nie jest w stanie przedstawić racjonalnie i opartego na faktach opisów tej ideologii
A ja znam geja, który twierdzi, że możliwość zawarcia małżeństw powinna być tylko dla homo ¯\_(ツ)_/¯
@witongod: Chodzi mi o to, ze to od początku organizowała skrajna prawica i mile widziani byli faszyści. Ale rozumiem, że jak ktoś się mało interesuje polityką, a szedł akurat w spokojnych miejscach (i nie słuchał gadania przez głośniki) mógł mieć inne wrażenie. W tym roku, wygląda na to, będą nadawać ton bojówki Bąkiewicza. Lepiej zrobić coś fajnego z przyjaciółmi u siebie. (Also: covid - sam marsz nikomu nie zaszkodzi, ale dojazd