Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różowa. Z wyglądu takie 5/10, brak chorób psychicznych co najwyżej trochę zaniżona samoocena. Pracuje, utrzymuje się sama i mieszkam też sama. Lvl 19. Przy okazji uczę się zaocznie w liceum.

Problem leży w tym, że nie mogę znaleźć żadnego niebieskiego który by mi odpowiadał, szukam w widełkach 18-23 bo później to już jednak przepaść mentalna. Mniej więcej obyczajam typów 5-8/10, wyżej nie startuje bo i tak pewnie nie związki im w głowie. Tylko, że... Każdy facet jakiego poznaje jest spermiarzem, creepem, ma choroby psychiczne albo jest po prostu nastawiony na jedno.
Nie poznałam żadnego faceta który jak ja utrzymywałby się sam i chciał czegoś więcej od życia niż życie od 1 do 1. Nie wymagam nic poza posiadaniem pracy i ambicją na coś więcej.

Każdy facet z jakim pisze spermi do mnie, albo pisze komplementy uwłaczające innym kobietom przykład: "jesteś lepsza niż 3/4 z jakimi tu gadałem hehe", "wyglądasz lepiej niż te które do mnie piszą ;))" albo jakieś sranie na inne kobiety żebym ja czuła się lepiej.
Później dochodzą tacy co ciągle się żalą na wygląd, na coś tam, jakieś delikatne samozaorywanie siebie itd...
Najgorsi są jednak Ci co piszą jakieś spermiarskie wysrywy typu "hehe chodźmy na basen chętnie zobaczyłbym cię w bikini :)" mimo, że wcześniej pisało się bardzo w porządku.

W opisie mam uwzględnione, że nie szukam ons i fwb. W życiu byłam w jednym długim związku i miałam włącznie z nim tylko dwa bolce. Więc nie jestem jakaś rozklapiocha która imprezuje i żaden normalny facet by się mną nie zainteresował.
Nie wiem czy rynek matrymonialny jest już tak zniszczony, że o normalnym facecie przed 30 mogę sobie pomarzyć czy ja jestem "księżniczką" i o tym nie wiem, chętnie się zderze z prawdą jeśli faktycznie nią jestem.

Żeby nie było, nigdy nie patrzę na to czy facet ma zainteresowania bo sama nie mam ich za wiele. Siedzę jedynie trochę w polityce(byłam w młodzieżówce), chodziłam na siłownię póki nie zamknęli i lubię bardzo horrory(oglądam wszystkie i lubię bardzo dyskusje na temat filmów), brzmi pewnie bardzo basic i nudno ale też w opisie zawsze zaznaczam, że jestem dziewczyną bez fajerwerków i uwzględniam wszystko co wyżej.

Serio nie wiem co robię nie tak a chciałabym móc poznać kogoś kto nie chce mnie od razu wyruchać albo nie chce zrobić ze mnie niewolnika bo jest "needy" albo nie uprzykrzy mi życia własnymi problemami ze samym sobą..

Jeszcze dodam, że jestem z dużego miasta 300k+
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #badoo #tinder #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9f1b360860c8092cf49985
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: w wieku 18 lat mało który facet myśli o przyszłości, tylko żyje tu i teraz. A jeśli chodzi o takich ananasków spermiarzy to musisz po prostu w innych kręgach szukać, kogoś z wyższą samooceną. Możesz się wybrać na siłownię albo na wolontariat jakiś. Tam powinnaś poznać ciekawszych gości
Prstl: No widzisz, a ja lvl 24, od 5 lat sam się utrzymuje, pracuje i studiuje. Na tinderze szukam tylko żeby się z kimś poznać/mieć z kim popisać/ wyjść na miasto poza znajomymi(studia informatyczne znajomi sami faceci), ale jeszcze żadnej ogarniętej dziewczyny nie spotkałem bo jedyne pary jakie miałem to albo chciały sponsoring albo nagie fotki za pieniądze gdzie to według mnie skrajność. Ogólnie na tinderze ciężko o kogokolwiek ogarniętego. Spermiarzem
@AnonimoweMirkoWyznania: jestem trochę starsza niż opka i wiem jedno - mało kto w wieku 18-23 mieszka sam i się utrzymuje. Wiek 18-19 lat to jeszcze jest się w szkole średniej i poza może 1-2 osobami nikt nie mieszkał sam, a wciąż z rodzicami, zwłaszcza do matury. Dopiero na studiach część osób wyjeżdżała do innego miasta, ale jak ktoś mieszkał w mieście, gdzie miał uniwerek czy polibudę blisko to raczej zostawało się
Tez mi się nie wydaje żebyś znalazła młodego chłopa z praca który się sam utrzymuje. Niestety musisz celować w starszych gości. Broń Cię Panie przed spermiarzami, od razu usuwaj pary
@AnonimoweMirkoWyznania: Poprzeczka jest naprawdę tak niska. Dzisiaj starodawnych, konserwatywnych (w ujęciu że nie jest #!$%@?ą i ma godność) mężczyzn praktycznie niema, a to że faceci nie widzą w kobietach ludzi, jest patologią uznawaną za normę w lewicowym świecie, nikogo to nei dziwi, podobnie jak zdrady.
NagiSadysta: No widzisz, a ja jestem niebieskim chyba 6/10, który nie zarabia najgorzej, mam cel w życiu do którego powoli dążę. Ciągle się rozwijam i dbam o siebie. Mam jakieś zainteresowania, ale nie zatracam się w nich. Po porostu od czasu do czasu lubię to porobić. Szukam szczupłej dziewczyny która nie jest brzydka, ma jakieś ambicje, z którą można porozmawiać na różne tematy i takiej, której życie nie wygląda na chodzeniu