Wpis z mikrobloga

@Gilgamesz69: "trzymanie frontu by wyjść z twarzą" - chyba najciekawszy fragment. A po co? Przecież jakby pokazano że w Konfederacji nie ma jednego stanowiska w tej sprawie to byłoby lepiej. A jeszcze lepiej, jakby nie podpisywano tego co pisiory chcą skierować do TK.
Platforma skutecznie trzymała władzę, właśnie wtedy kiedy się siłowała z własną frakcją konserwatywną. Jak np. w sprawie związków partnerskich.
@Gilgamesz69: Mnie trochę dziwi, co ona w ogóle robiła w Konfederacji. Bo z jej wypowiedzi, że po pierwsze aborcja powinna być kwestią wyboru, a po drugie że należy zapewnić pomoc rodzicom wychowującym niepełnosprawnych, wynika że nie zgadza się z Konfederacją ani w kwestiach światopoglądowych, ani gospodarczych.
Bo przecież wg Konfy (a przynajmniej skrzydła, w którym jest Dziambor) w kwestii aborcji nie powinno być żadnego wyboru, a jednocześnie państwo powinno
@ostego: nie mam pojęcia wstawiłem post, żebyście mogli się z nim zazanjomić
@Morskipas: ogólnie wstawiła nakładkę na profilowe ze strajku kobiet i rozpoczęła się burza. Wiele osób ją hejtowało, ja po prostu dałem reakcję ha ha bo jak można nie wiedzieć że konfa jest za całkowitym zakazem aborcji pomimo że Godek startowała z nimi w wyborach do PE xD
@lewoprawo: Była asystentką posła Skuteckiego, po jego przejściu do konfederacji
@Gilgamesz69 ale urojenia. Tak, PiS to zrobił żeby zniszczyć konfederację, która nigdy nie miała szans osiągnięcia jakiegokolwiek znaczenia w sejmie, a przy okazji walnęli sobie samobója.

Partia rządząca krajem, mająca poparcie wiernych fanatyków i Kościoła, poświęciła się, żeby ubić gówno partię fanatyków religijnych i populistów. To ma sens xD

W jakim świecie ci ludzie żyją.