Wpis z mikrobloga

#metal #blackmetal #folkmetal #vikingmetal
#cultowe (306/1000)

Windir - Saknet z płyty Arntor (1999) - tytuł na tubce nie wiedzieć czemu angielskojęzyczny

Pamiętam że postowałem ten kawałek, kiedy bawiłem się jeszcze w czelendż 365-dniowy, w zadaniu o jednoosobowych bandach.
Skoro mamy 1/11 i trend wspominania tych, co już na tym łez padole nie muszą się zmagać z życiem, to wspomnę tylko że młodzieniec Valfar, aka Terje Bakken w styczniu 2004 wybrał się na trekkiing po górskich rejonach w okolicach miasta w którym mieszkał (środkowa Norwegia). Po drodze zastała go zamieć, zastała go noc, a potem zastała go hipotermia, no i kawaler więcej już płyt nie nagrał :(

-------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Przez tysiąc dni postuję rzeczy których słuchałem przez ostatnie 20 lat (jeden numer dziennie, od 01/01/2020 do 26/09/2022). Szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne. Niektóre były hiciorami, innych wolałem sobie nigdy nie przypomnieć. Kolejność wstępnej listy zrandomizowałem i nie jest mi znana. Odkrywam dzień po dniu.
cultofluna - #metal #blackmetal #folkmetal #vikingmetal
#cultowe (306/1000)

Windi...
  • 3