Wpis z mikrobloga

  • 138
@Uwazny_Asceta_XD od samego początku nie popierałem protestu bo wiedziałem że będzie się topić w lewackiej szurii. Osób jak ja jest więcej ale nie ujawniają się bo są zaszczute przez tych tolerancyjnych ludzi xD
  • Odpowiedz
@diogene Ja w ogóle nie uznaję lewicy czy po jako jakiejś alternatywy dla pis xD to że żyjecie w bańce medialnej i nasrali wam do głów bo idziecie na wojnę domową to już wasz problem dzbany xd
  • Odpowiedz
@Bizancjum: no więc co jest alternatywą?

Czy naprawdę aż tak dałeś się ogłupić pis by twierdzić że "za peło" było gorzej? Albo że postulaty złych lewaków zniszczą Polskę.. a tak naprawdę wprowadzą takie prawo jak jest w każdym innym kraju poza arabskimi dziurami?

co takiego chce zła lewica że jest gorsza niż pis
  • Odpowiedz
@Bizancjum: ooo patrzcie się jaki mądry symetrysta, taki oświecony i wie lepiej, tak tak, pispeło jedno zło, babcia przyjdzie w urodziny to Cię za policzek wytarmosi i pochwali jaki jesteś niezależnie myślący i mądrutki
  • Odpowiedz
@Bizancjum: Prawda. W pierwszy dzień protestów musiałem przejść obok protestujących i jak tylko widziałem tęczowe flagi to wiedziałem, że zaraz marsz w słusznej sprawie zostanie przejęty przez pewne organizacje. Nie chce mi się rozpisywać na ten temat bo i tak jestem trollem za 60 groszy wpis ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: realnie 44% to chyba już teraz płacisz czyż nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poza tym progi podatkowe obowiązują od danego przychodu, więc 44% byłoby na pieniądze powyżej kwoty 120000 zł rocznie. Do tego byłaby wyższa kwota wolna od podatku i mniejszy podatek do sumy 60k rocznie

Żeby efektywna stawka podatku na całą sumę zarobków wyniosła 44% wg propozycji razem, musiałbyś zarabiać ponad 20000zł miesięcznie
  • Odpowiedz
Osób jak ja jest więcej ale nie ujawniają się bo są zaszczute przez tych tolerancyjnych ludzi xD


@Bizancjum: Osób takich jak ty jest mało, ale przez to że nie odpuścicie żadnej sposobności, żeby o tym #!$%@?ć to można odnieść mylne wrażenie, że jest was więcej.
  • Odpowiedz
@kanapeczka_z_kanapa: blad, takich osob jak @Bizancjum jest bardzo duzo i bedzie coraz wiecej bo z protestu o sluszna sprawe robi sie gnój i koncert zyczen. brak sensownego lidera, za duzo grup podlacza sie pod protest, za duzo postulatow - czesc mlodych chodzi na protest aby miec co wrzucic na insta bo to modne. ten protest sie rozmyje tak jak KOD

nikogo nowego protesty nie przyciagna i nie przekonaja - natomiast wielu
  • Odpowiedz