Wpis z mikrobloga

  • 7
Mirki sprawa jest.. ojciec dorwał sie do YT i wierzy we wszystko co tam zobaczy. Zaraz zacznie mówić, że ziemia jest płaska. Da sie w prosty sposób zablokować kanały na yt żeby sie totalnie nie wyświetlały? Jakiś czas temu używałem opcji zablokuj ale one i tak wyświetlają się w propozycjach. Wyłapywanie linków i przekierowanie na treści bardziej wartościowe to zbyt czasochłonny proces. Swoją drogą fajnie, że jakiś czas temu wprowadzili Yt kids.. powinni też wprowadzić YT parents..
#it #komputery #youtube #internet
  • 21
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@DunningKruger gosciowi, który ma prawię 70 lat i nigdy sie nie interesował światem a nagle ma dostęp do nie wiadomo jakiej wiedzy łatwo jest wmówić pierdoły.. niestety takie treści sa zbyt powszechne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boss69: nie da się. Zasubuj mu polecane kanały popularnonaukowe, a te szurskie usuń z historii wyświetleń YouTube to nie będą proponowane
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LM2137 to jest bardzo proste i radykalne rozwiązanie.. myślałem bardziej o czymś co przekieruje jedne kanały na drugie. Co też by sie dało zrobić ale wymaga sporego nakładu pracy.
  • Odpowiedz
@boss69: Mój ojciec jest po pięćdziesiątce i wierzy w bzdury takie jak Starożytni Kosmici, ale jego już nie ma co odratowywać. Aż strach myśleć co on tam przegląda na tym swoim laptopie :D
  • Odpowiedz
Swoją drogą fajnie, że jakiś czas temu wprowadzili Yt kids.. powinni też wprowadzić YT parents..


@boss69: xD

Boże, jak ja się cieszę, że moi rodzice mimo małej znajomości komputerów i smartfonów nie dali się omamić temu ściekowi który jest serwowany w internecie - sami szydzili z tego, co my nazywamy clickbaitem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz