Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że nagle na Reddicie wyrosła pewna narracja, głównie za pomocą memów w formacie żartującym sobie, że CD Projekt przekłada premierę Cyberpunka po raz kolejny, bo znaleźli jakąś mikroskopijną niedoskonałość, którą jako perfekcjoniści oczywiście muszą poprawić, żeby gra na premierę była idealna. Jest to o tyle ciekawe, że CD Projekt nigdy nie był i nie jest znany z bycia "perfekcjonistami" - wręcz przeciwnie, Wiedźmin 3 na premierę był zabugowany i z pół roku trwało doprowadzanie go do stanu używalności, a koń spawnujący się na dachach przeszedł nawet do historii w formie memu.

Skąd więc nagle ten wysyp memów o rzekomym perfekcjonizmie CD Projekt? Nie wiem, ale się domyślam.
#cyberpunk2077 #gry
Pobierz Goryptic - Zauważyłem, że nagle na Reddicie wyrosła pewna narracja, głównie za pomocą...
źródło: comment_1604096585qU2zkZHtixbdY7Cog6rcX7.jpg
  • 10
Wiedźmin 3 na premierę był zabugowany i z pół roku trwało doprowadzanie go do stanu używalności, a koń spawnujący się na dachach przeszedł nawet do historii w formie memu.


@Goryptic: No juz nie przesadzaj, ze nie dało sie grac na premiere xD Fakt, bugi były, ale nie jakies powazne, które np. uniemożliwiałyby skonczenie gry. Zreszta przy tak wielkiej grze z otwartym swiatem zawsze sie znajda jakies bugi.
@Geraltzkiwi: Nadal tak jest w zadaniach pobocznych :/
Z braków które zauważyłem w cyberpunku, to ludzie mają cienie od świateł samochodów ale od słońca nie (może już to poprawili, ale na filmach nightcity wire nie było cieni) , śmieci na ziemi nie mają cieni.