Wpis z mikrobloga

Jest tu grupka naganiających na spadki a więc proponuję zakłady. Jeśli w styczniu indeks urban one (ceny transakcyjne) pokaże ceny niższe niż dziś to usuwam konto a jak nie to ktoś usuwa. Wołam do pojedynku @mickpl @wojteksrz @Waldemar_Wpieldor @systemluster i innych którzy udają lub są przekonani o spadkach.
Co do miesiąca każdy inny mi pasuje ale najlepiej jak najszybciej żeby usunąć konto i po problemie.
Jak ktoś chce uczestniczyć w zabawie to również może obstawiać za wzrostami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZielonkiOUT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konta minimum rok
#nieruchomosci
  • 42
@dawitt: Zresztą we wszelkiego rodzaju większych mediach od kilku lat masz pełno materiałów sponsorowanych zgodnie z którymi może tylko rosnąć, więc co ci tak nagle przeszkadza ta mała grupka nieszkodliwych wykopowych "naganiaczy na spadki"? ;)
to dawaj te nicki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dawitt: były tutaj swego czasu aktywne różne rebeki i jego multikonta, jakieś mariusze laszczki itd. Na chwilę obecną ograniczają się do zakopywania wykopów "spadkowych" i wykopywania "wzrostowych". Ostatnio jest też jakiś gość, który mało subtelnie reklamował jedną konkretną inwestycję we Wrocławiu. Nie chce mi się ich wszystkich teraz szukać tylko dlatego, że nie zwróciłeś na nich uwagi za to
@Waldemar_Wpieldor: na chwile obecną nic nie spada jak już. A co do kilku miesięcy wstecz sam obstawiłem spadki niewielkie. Tym razem macie niepowtarzalną okazje na kolejne spadki bo dopiero lockdown się zaczyna
@Waldemar_Wpieldor: no to były w drugim kwartale. Nie twierdze że nie ale od maja masz juz wzrosty. Nie wiem skąd masz dane że ciągle leci w dół. Poza tym wpis jest o czym innym także czekam na naganiaczy i jak na razie dwóch sie odezwało pod wpisem ale żaden nie podejmuje sie wyzwania.

Nie lękajcie się ! po usunięciu konta istnieje życie poza wykopem ( ͡° ͜ʖ ͡°
@dawitt: oho, i zaczyna się relatywizowanie. Spadło ale nie dzisiaj, tylko w drugim kwartale, spadło ale nie 50% tylko 0,5%, spadło ale nie na Starym Mieście tylko Ursynowie...
Poza tym, załóżmy że ceny do stycznia będą wciąż pompowane, turek policzy mieszkania premium opierając się na wąskim wolumenie i mu wyjdzie, że ceny wzrosły i ja mam z tego tytułu usuwać konto? Bo jakiś wykopek tak sobie zażyczył? A co, jak w
@Waldemar_Wpieldor: ja nie wiem czego nie rozumiesz prostych rzeczy. Spadki były od marca do maja PRZEZ CAŁE DWA MIESIĄCE a jak kto wolisz to trzy (zalezy w który wykres patrzeć) i od maja ceny idą w górę.
Co ty chcesz usunąć mi konto za to ze kilka miesięcy temu spadło na chwile a zakład nie jest o tamten czas tylko o teraźniejszy ? wtf.
Może jeszcze mi napisz że w listopadzie