Wpis z mikrobloga

Jest tu grupka naganiających na spadki a więc proponuję zakłady. Jeśli w styczniu indeks urban one (ceny transakcyjne) pokaże ceny niższe niż dziś to usuwam konto a jak nie to ktoś usuwa. Wołam do pojedynku @mickpl @wojteksrz @Waldemar_Wpieldor @systemluster i innych którzy udają lub są przekonani o spadkach.
Co do miesiąca każdy inny mi pasuje ale najlepiej jak najszybciej żeby usunąć konto i po problemie.
Jak ktoś chce uczestniczyć w zabawie to również może obstawiać za wzrostami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZielonkiOUT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konta minimum rok
#nieruchomosci
  • 42
  • Odpowiedz
Co ty chcesz usunąć mi konto za to ze kilka miesięcy temu spadło na chwile a zakład nie jest o tamten czas tylko o teraźniejszy ? wtf.


@dawitt: masz niebywale krótką pamięć, jeśli zapomniałeś już kto tu komu pierwszy kazał konto usuwać. Mam powtórzyć swój poprzedni komentarz? Ok: co jeśli usunę konto w styczniu, tak jak sobie tego zażyczyłeś, a ceny polecą np. w czerwcu? Przywrócisz mi je? I dlaczego
  • Odpowiedz
@Waldemar_Wpieldor: przeczytaj jeszcze raz mojego posta. Wyraznie jest napisane ze może byc kazdy inny miesiąc.Zakłąd może być na max 2 kolejne lata do przodu jeśli chcesz. Do wyboru do koloru kiedy zakład ma sie skończyć.
A twojego wpisu nie czytałem bo to w kółko mielenie tego samego.

Cena czego? I gdzie?


Cena mieszkań, w miastach w Polsce, w dużych miastach,
  • Odpowiedz
@dawitt: BTW, to juz nie zaklad...Czy przelewac teraz funty na zlotowki czy zaczekac? Miesiac temu bylo na koncie oszczednosciowym £47,550 (po kursie zlotowki 4,96), czyli 235,848 zl. Dzisiaj jest £49,000 (po kursie 5,12), czyli 250,880 zl.
  • Odpowiedz
@EmigrantBelfast: coś pamiętam że czytałem tego posta. Powiem Ci szczerze że mam niesamowitego farta ze wszystkim a gówno sie znam tak na prawdę.
Czy to funt czy dolar czy euro czy szwajcar to ja bym czekał az wyluzują z tym lockdownem. Dopóki on będzie to złotówka będzie tracić.

System mam taki żeby się nie wczuwać i nie wymyślać 100 argumentów za albo przeciw. Poprostu wszystko co popularne to brać powierzchownie.
  • Odpowiedz
@Waldemar_Wpieldor: nie obrażaj sie że nie czytałem ale poprostu juz mnie nic nie zaskoczy. Kazdy argument za i przeciw na 100% gdzieś go słyszałem. Pewnie w wiekszosci albo w połowie masz tam rację tylko mało co wpływa to na cenę. Odpisywałem juz emigrantowi że wszystko biore powierzchownie co jest na topie. Dlaczego obstawiam że nieruchomości podrozeją ? Bo każdy ich porząda a tylko deflacja i w duzej wiekszej mierze banki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dawitt: ale ceny juz spadaja przeciez. Wystarczy sprawdzac portale. Dodaj do tego rekordowa podaz mieszkan, ktorej dawno nie bylo.

Teraz to rozpoczyna sie efekt kuli IMO.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dawitt: raport NBP. W Warszawie roznica pomiedzy cena ofertowa a transakcyjna to w tym roku 14,5%. Jezeli to nie jest spadek, to co to jest?

Rok temu roznica to 3%
  • Odpowiedz
@wojteksrz: palisz głupa jak mick i reszta. Po co mi jakies dane miedzy ofertowa a transakcyjną i nawet nie wiadomo z którego okresu? Pokaz dane z transakcji i bedziemy rozmawiać. Szczerze to co robicie i jak próbujecie ściemniać ludzi to jakieś chore ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak można kłamac prosto w oczy i mówic ze czarne jest białe i na odwrot ? Powoli nie mieści mi
  • Odpowiedz
@wojteksrz: ofertowe strzeliły do góry stąd większa różnica.
@dawitt: oczywiście że nie ma tu żadnego naganiania, dla zespołu frustratów napisanie że nieruchomości są tańsze wartościowo niż w 2008, czy zakopanie x-tego znaleziska o dramacie wynajmujących z wywiadem z jakąś halinką to już jest naganianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ten ich ból dupy jest zajebisty, można się czasami nieźle pośmiać. Szczególnie jak spamują memami
  • Odpowiedz
@rebekka: on tego i tak nie zrozumie.
Cena ofertowa między transakcyjną rozjeżdza sie dlatego że ludzie po znajomych wyceniają swoje mieszkania dorzucając pare złotych od metra mimo spadających cen. Ten rozstrzał o którym pisze wojtek jest pewnie z drugiego kwartału gdzie ludzie podniesli o ok. 10 % ceny swoich mieszkań a ceny transakcyjne spadły o ok 5 %
  • Odpowiedz