Wpis z mikrobloga

Stwierdziłem jakiś czas temu, że trzeba się w końcu przyłożyć i zrobić achivka za szybkość wysłania rakiety... tylko nie satysfakcjonowało mnie jedynie wyrobienie się na 8h. Chciałem jak najbardziej zmniejszyć czas. Niestety nie doceniłem zasobożerności, więc po 3h zaczęło się wlec, gdyż miałem permanentny niedobór zielonych i czerwonych układów. Z godzinkę pewnie na tym straciłem :(. Poza tym, gdy boty zaczęły latać to zaczęło brakować czerwonych beltów na szybkie zbudowanie linii dostawczych, tu też czas stracony. Jeszcze to wszystko poprawię za jakiś czas.

Na blueprincie... aż tak mi się bawić nie chciało, aby robić bez.
#factorio
DanteTooMayCry - Stwierdziłem jakiś czas temu, że trzeba się w końcu przyłożyć i zrob...

źródło: comment_1604054734a4pCnHHz59UqDpkeTL5uq8.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@zakopiak:

Random. Tzn. ustawienia początkowe tylko zmieniane.

Nie trafiłem na mapkę, która by mi odpowiadała w 100%. Tutaj w końcu stwierdziłem, że będzie ok, ale dwa spore minusy to takie, że raz woda lipa. Dość daleko od idealnego miejsca na budynki początkowe (po prawej od górnego węgla i jednocześnie węgiel daleko ten dolny. W dodatku preferuję jak woda jest pod miejscem budowy. Tu po boku jeszcze zdzierżyłem, ale wszystkie mapy z wodą na górze odpadają z miejsca. A tą wodę i tak jeszcze musiałem częściowo zakopać - cała prawa strona jeziorka, przez środek i trochę lewy dolny róg... tak z minimum 500 landfilla poszło, który trzeba było naprodukować zanim wziąłem się za budowę chemii (cała wstępna chemia zbudowana na tej byłej części
DanteTooMayCry - @zakopiak: 

Random. Tzn. ustawienia początkowe tylko zmieniane. 
...

źródło: comment_1604083205xeoe60lt7FoE3DvWW9pJcI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz