Wpis z mikrobloga

Cześć koronawirusowe Mirki, chciałem zapytać o intensywność i częstość występowania objawów?
Kaszel, czy on jest cały czas, czy tylko rzadko, czy mocny czy słaby? Bóle mięśni, tak samo. To tak jak zakwasy czy słabiej/mocniej? Duszności - tylko momentami? No i to osłabienie, czy to da się przeoczyć? W #pracbaza wirus szaleje i boję przeoczenia objawów jakichś, głównie żeby a) rodziny z którą nie mieszkam nie pozarażać b) żeby nie "przechodzić" wirusa.
#koronawirus
  • 4
@Pepov: tak, osłabienie węchu (nie utrata), gorączka jeden dzień, bez bulu mięśni (jedynie wzdłuż kręgosłupa), za to bół głowy i oczy około 11 dni, ogólne osłabienie, kaszel lekki 3-4 dni
@Pepov roznie, jeden u nas mial goraczki kaszel brak wechow i 2 dni mial dosyc ciezko i bylo ok potem juz. Drugi gosc natomiast mial katar i brak wechu i sie okazalo ze tez korona. Ale najczesciej jest tak ze masz wysoka goraczke przez 2 dni a potem objawy schodza. Sam nie wiem czy tez nie mialem bo we wrzesniu mialem przeziebienie lekkie bez goraczki ale tez przez 2 dni nie mialem
@Pepov: Moja żona przechodziła bez gorączki. W sumie oprócz zmęczenia i utraty smaku nie miała żadnych objawów. A w moim wypadku osłabienie było takie ze rozważałem czy by nie sikać do łóżka bo myślałem ze nie dojdę do łazienki.