Wpis z mikrobloga

@FarmaceutaAmator: Bo lepiej się zaćpać Xanaxem albo nawalić wódą i zarzygać podłogę.
Takie rady są #!$%@?, bo zamiast uspokajać, co pogarsza tripa moralizujesz, myślisz, że ktoś tego potrzebuje?
Sam miałem wiele bad tripów i wiem jak to jest się bać, dlatego trzeba takim ludziom pomagać się uspokoić

@H00X:
Wszystko będzie dobrze, przespaceruj się pogadaj, to tylko narkotyk to przejdzie
  • Odpowiedz
@billuscher: kto ci powiedział debilu że lepiej się zaćpać xanaxem? Nie włączaj się do dyskusji jak kłamiesz i wkładasz w usta rozmówcy słowa których nie wypowiedział. Wypad z tą tanią manipulacją
  • Odpowiedz
@FarmaceutaAmator: to Ty nie powinieneś się udzielać typie wchodzisz w wątek gościa z bad tripem i zamiast pomóc wklejasz jakieś moralizatorskie teksty typu "a po co ci to było". Jak nie masz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj. Wiem jak to jest mieć bad tripa typie, miałem ich z kilkanaście i takich ludzi trzeba uspokajać a nie strofować.
  • Odpowiedz
@billuscher: właśnie mam dla niego lepszą radę niż ty. A ciebie i twoje kłamstwo obnażyłem dwoma zdaniami xD manipulujesz w dyskusji jak dziecko z podstawówki, wyginaj stąd xD Nie pozwoliłem tobie się do mnie odezwać bo za niski prezentujesz niski poziom kłamiąc i manipulując w pierwszym zdaniu ułomie
  • Odpowiedz
@FarmaceutaAmator:

właśnie mam dla niego lepszą radę niż ty.

Tak lepsza rada nie bierz wcale, świetna rada wujku xD
Takie rady są najgorsze dla ludzi z bad tripem, miałeś jakiegoś? Ja miałem sporo i wiem jak się taka osoba czuje. Takie gadanie a po co ci to było jest głupie.

manipulujesz w dyskusji jak dziecko z podstawówki, wyginaj stąd xD

Dobra trochę za bardzo poleciałem, bo mnie wkurza takie gadanie, przyznaje
  • Odpowiedz
@H00X: Taki sam efekt można osiągnąć ćwicząc medytacje / świadomy sen i to jest znacznie bezpieczniejsze niż jakiekolwiek narkotyki czy alkohol czy nawet leki przeciwdepresyjne które mają setki efektów ubocznych
  • Odpowiedz
@dan-kamynski: ja nie mam nic do powiedzenia już w sumie. Jedyne co to mam świadomość że zachowałem się niekulturalnie obrażając go ale zrobiłem to świadomie bo kłamców tak nazywam i nie mam wyrzutów sumienia heh
  • Odpowiedz
@H00X: jeszcze dluga droga przed toba do otworzenia serca i ujrzeniu piękna. Może za rok może za dwa. Też kiedyś taki byłem i teraz aż mnie mdli jak sobie wspominam te czasy gierojowania. Psycho potrafi do tego stopnia ci pokazać rzeczy i sprawić że będziesz się cieszył życiem (oczywiście już na trzeźwo) że nie jesteś sobie tego wyobrazić.
  • Odpowiedz