Wpis z mikrobloga

Setki tysięcy osób w trudnej sytuacji epidemicznej wychodzą w Polsce na ulice ryzykując narażając swoje zdrowie, a wszystko to może być zniweczone przez panią ze zdjęcia i jej najbliższe otoczenie :(

Rozmawiałem z wieloma ludźmi i od żadnego nie usłyszałem aby ona go przekonała, a wiele osób ocenia ją negatywnie i uważa, że tylko szkodzi protestom.

#protest
MG78 - Setki tysięcy osób w trudnej sytuacji epidemicznej wychodzą w Polsce na ulice ...

źródło: comment_1603963808BaqHhVRE6KImKlRzVuN8BA.jpg

Pobierz
  • 71
@MG78: osobiście czuje się bardzo zniesmaczona postawa tej Pani wobec wyżej wymienionych osób. Jestem za całkowitym prawem do aborcji w Polsce, ale zdaje sobie sprawę że duża część protestujących nie jest. A takie komentarze będą prowadziły tylko do wewnętrznych rozłamów w proteście. Co oczywiście doprowadzi do jego niepowodzenia. No i ludzi o odmiennym zdaniu powinno się spróbować przekonać a nie kazać im #!$%@?ć xD.
@acotusie: A jakie jest twoje zdanie na temat referendum? Bo już spotkałem się ze zdaniami niektórych zabierających głos, że ci co chcą referendum też mają wyp.....

Wczoraj u mnie w miejscowości liczącej 14 500 mieszkańców na proteście było 700-800 osób. Jak zaraz okaże się, że wszyscy muszą wyp.... to na następnym będzie 50 i okaże się, że wszyscy wyp... oprócz rządu i trybunału
@MG78: ja rozumiem dlaczego niektórzy nie chcą referendum - jeśli uważasz prawo do decydowania o swoim ciele za prawo człowieka albo z drugiej strony prawo do życia (uznając płód za dziecko) za nadrzędne prawo człowieka to nie jest to sprawa w której powinno przesądzać głosowanie. Ale przy takim impasie i podzielonych poglądach na to, które prawo jest ważniejsze może właśnie referendum nie jest złym pomysłem. Byle było dobrze sformułowane, a na