Wpis z mikrobloga

Ale nikt tu nie mówi o zabijaniu DZIECI już żyjących, tylko o ABORCJI. Co prawda rozwieszanie tego w przedszkolu integracyjnym nie jest dobre i nie popieram. Ale treść twojego wpisu jest idiotyczna
  • Odpowiedz
@daeun: Popatrz na to co było dotychczas - opcja aborcji w przypadku wad, ale brak konieczności. Czy osoby niepełnosprawne (np z zespołem downa) były szkalowane publicznie? A może jednak ogół społeczeństwa stara się wspierać te osoby? Na koniec pomyśl czemu uważasz że nagle miałoby się to zmienić
  • Odpowiedz
rozwieszanie tego w przedszkolu integracyjnym nie jest dobre


@Oddzial_zakazny: co w tym złego? Każdy z nas mógł być abortowany przy pomocy wieszaka, a jednak podjęto inną decyzję. To samo w takim przedszkolu, oni tak samo jak my mają prawo mieć świadomość że ich mamy chciały żeby oni żyli

Chyba że tak. Ile.jest i te symbole.przypominaja im o tym że.mogly abortowac i dlatego im tak smutno, ale czy każda matka czasem tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@daeun: walczymy o kompromis aborcyjny a nie o aborcję na życzenie. To że ktoś bierze udział w strajku nie znaczy że chce zabijać wszystkim dzieci. Chce żeby kobiety mogły wybrać czy są w stanie psychicznym, fizycznym i materialnym zajmować się niepełnosprawnym dzieckiem przez resztę życia. Albo czy chcą rodzic dziecko tak uszkodzone że nie ma szans na przeżycie po porodzie. Aktualnie nasz rząd zmusza nas do rodzenia takich dzieci, nie ważne
  • Odpowiedz
@daeun: W Gdańsku też taka akcja i to w przedszkolu publicznym. Ja nie wiem jakim trzeba być chorym człowiekiem. Kaczor na prawdę przejdzie do historii jako człowiek który zbudził wszystkie uśpione demony i sprowadził kraj do ideologicznej wojny domowej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@daeun #!$%@?ąc od szkodliwości wyroku TK uważam że przedszkole to nie miejsce na agitację


Trzeba nie miec boga w sercu żeby robić takie obrzydliwe rzeczy. W tym momencie czara goryczy sie przelała. Poczatkowo popierałem protest, dziś gonił bym ten motłoch armatkami, na szacunek ludzki to one nie zasługują..
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto Znaczy wiesz, te dzieci mogą nie rozumieć o co chodzi. Jeśli tych znakow jest mnóstwo wszędzie a im się kojarzą z zabijaniem "takich jak oni" to moze byc im zle. Bo to są małe dzieci i nie zrozumieją o co chodzi. Można by wywiesic taki plakat przed drzwiami przedszkola np. Ale kiedy one sa wszędzie to dzieci beda się pytać rodzicow co one oznaczają itp. A niektórzy rodzice wiadomo jak reagują
  • Odpowiedz
walczymy o kompromis aborcyjny a nie o aborcję na życzenie.


@Liese: jakoś więcej pań krzyczy mniej więcej tak: "kompromis już był, teraz czas na pełnię praw!!!!!!!1111". Wy chodzicie na te protesty, ale chyba nawet nie wiecie co one mają na celu xD
  • Odpowiedz
Trzeba nie miec boga w sercu żeby robić takie obrzydliwe rzeczy. W tym momencie czara goryczy sie przelała. Poczatkowo popierałem protest, dziś gonił bym ten motłoch armatkami, na szacunek ludzki to one nie zasługują..


@daeun: XDDDDDD
niech ktoś tego mema z cyganami z jeziora
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@2-aminopirydyna: oczywiście że są osoby chcące aborcji na życzenie, nie mówię że nie. Strajki są organizowane przez wyrok TK który zabrania aborcji w konkretnej sytuacji. Większość osób na strajkach chce po prostu przywrócenia obowiązującego dotąd kompromisu.
  • Odpowiedz