Wpis z mikrobloga

@Dookuro tzn. ja muszę ręcznie się podłączyć jeśli od ostatniego użycia roidmi łączyłem się z innymi urządzeniami Bluetooth. Używasz coś jeszcze na bt oprócz roidmi?
@Rules rozumiem, ja nie używam. Nawet jak wyjdę z auta dosłownie na chwilę i wrócę nie ruszając niczego to i tak muszę wejść w ustawienia bt i połączyć go ręcznie z roidmi
@Dookuro: @rinq0k: Z tego co wyczytałem, to można zrobić tak, że wprowadzasz wszystkie ustawienia, potem usuwasz aplikację i łączysz się normalnie, a nie za pośrednictwem aplikacji. Muszę stestować jutro, bo mam identyczny problem, chyba, że przez okno złapię samochód, ale wątpię xD
@Dookuro: Hmm.. Trochę przetrzepałem internet i jutro spróbuję wszystkich możliwych metod, bo szczerze mówiąc, bardzo wkurza to, że odpalam samochód, dokuję telefon, odblokowuję go, wchodzę w apkę, łączę się, połączę się, cofam się do poprzedniego menu i dopiero spotify odpalony xD Trwa to nieraz jakieś 30 sekund. I kurcze muszę ten problem rozwiązać. Dam Ci znać, czy wybrnąłem. Masz Xiaomi, czy jakiegoś innego Andka?