Wpis z mikrobloga

ale to co mieli rurki założyć i tęczowe flagi? To ze są biali, maja znajomych, są facetami nie znaczy ze będą bić kobiet.


@wypraska: już masz znalezisko jak jeden taki narodowy chłopaczyna pchnął dziewczynę na krawężnik. Wiec tak, mogą bić kobiety bo to nie są normalni ludzie.
  • Odpowiedz
troglodyci


@rorf46: Troglodyci (gr. Τρωγλοδύται) – określenie ludów zamieszkujących wybrzeże północno-wschodniej Afryki nad Morzem Czerwonym, rzadziej także prostych ludów w Europie (Tracja, Dacja). Stosowane przez greckich i rzymskich historyków i geografów. Za geograficzny zasięg zamieszkania ludów troglodyckich obecnie najczęściej przyjmuje się rejon wybrzeża od współczesnej miejscowości Barnis (starożytne Berenice Troglodytica) w południowo-wschodnim Egipcie po Somalię.

Aktualnie pod nazwą „Troglodytów” umieszcza się zwykle ludy Afarów i Tuaregów, a czasem również żyjący
  • Odpowiedz
@sauron100vlog: tylko, że ekipa lecąca bojowym krokiem w kominiarach krzycząca KOLEJORZ serio może wywołać nieciekawe pierwsze wrażenie. Naprawdę szanuję Lecha i jego kibiców, ale chłopaki mogliby mieć trochę więcej wyczucia następnym razem, a myślę, że zostaną przyjęci z otwartymi ramionami przez innych protestujących.
  • Odpowiedz
@josedra52: ok, czytam w komentarzach, że chcieli dołączyć do protestu, ALE... czy ty pajacu serio uważasz, że protestujące kobiety, dziewczyny, malolaci, mieli postawić się kilkudziesięcioosobowej ekipie (sportowej) Kolejorza? No #!$%@? darowałbyś sobie taki opis
  • Odpowiedz
@RogatyKoziol: nie ma sprawy, właśnie jest problem, bo najpierw napisałem ten komentarz o sebixach i policji a dopiero po jakimś czasie wyszło co się tam rzeczywiście stało i teraz staram się w komentarzach naprostować sytuację na ile mogę. Chociaż trzeba przyznać że chłopaki na filmie nie sprawiali wrażenia przyjaźnie nastawionych xD Miłej nocki i weryfikuj informacje, bo wszędzie lata pełno fejków i nawet jak się starasz to czasami można się
  • Odpowiedz
@CzeXD: podstawowa zasada to nei wierzyć 7-12 sekundowym filmikom bo śa tak przycięte żęby tylko podkręcać emocje, ponadto jakoś mi się nie chce wierzyć w brutalność bo są ostatnimi którzy by to chcieli robić. I trzeba pamietać że już np. oko.press ma już swoją etatową demonstrantke-staruszę wiec też trzeba brac poprawkę że jak kilka razy widzimi tą samą osobę przy jakiejś imbie to raczej jest ona już podstawiona przez jakiąś
  • Odpowiedz