Wpis z mikrobloga

@vin42: Skąd ja mam to wiedzieć? Protestujący? Protestujący prawak? Protestujący lewak. Antyprotestujący lewak? Czy może przypadkowy patus? Pisanie o każdej napaści jako tej mitycznej antifie jest dość zabawne xD Wytykanie palcami jednej czy drugiej strony tylko podsyca ogień i zwiększa podziały, których nie powinno być
  • Odpowiedz
@shaelix92: w 0:11 słychać osobę mówiącą "nie gonimy was, nie będziemy was bić" ludzie zaczęli uciekać, bo w Poznaniu w niedzielę była jakaś zadyma pod katedrą z (podobno) kibicami lecha, był też fake news że niby jakiś kibic dostał wczoraj nożem (policja zdementowała), tutaj rzeczywiście interweniowała policja ale nie doszło do żadnej eskalacji, z resztą jeszcze raz podaję link do wyjaśnienia sytuacji poniżej

WYJAŚNIENIE
  • Odpowiedz
@CzeXD: pod nosem ktoś mruknął 'nie będziemy was bić' i pewnie tylko kamera przy nich to wychwyciła xD ale ok. żyj w swojej rzeczywistości, wg mnie nikt nie miał prawa tego usłyszeć, poza nami i kibicami lecha xD
  • Odpowiedz
@josedra52: Wstyd mi za to, że w naszym kraju kibole są traktowani jak jakaś grupa społeczna. Każdy się zastanawia: co powiedzą kibole tej drużyny, a co tamtej. Ja #!$%@?ę, ci ludzie mają jako argument tylko siłę.
  • Odpowiedz
@DarSan: @josedra52 @Gilbert_Prukwa: jakiś patus mruczy, że nie będą nikogo bić i żeby reszta się nie bała. Oni nie uciekają bo będzie ich biła banda #!$%@?, po prostu nie chcą mieć styczności z tą hołotą, tylko tyle ;) To tak jakby powiedzieć, że boisz się zarzyganego menela bo od niego odchodzisz
  • Odpowiedz