Wpis z mikrobloga

Do protestujących: Serio myślicie że tymi wulgarnymi hasłami zyskacie sobie poparcie społeczeństwa?
Rozmawiałem z kilkoma starszymi osobami, są przerażone tym co się dzieje, płaczą. Boją się że spali im się kościoły, że geje będą chodzić po ulicy. Jesteście hołotą która niszczy psychicznie ludzi którzy walczyli o waszą wolność.

#bekazrozowychpaskow #rozowepaski #protest #warszawa #krakow #wroclaw #trojmiasto #bekazlewactwa #aborcja #bekazpisu #kondeferacja #neuropa
  • 67
  • Odpowiedz
Rozmawiałem z kilkoma starszymi osobami, są przerażone tym co się dzieje, płaczą. Boją się że spali im się kościoły, że geje będą chodzić po ulicy.


@Scaab: ja pytam kto im tę krzywdę zrobił i wmówił takie rzeczy? PiS i sukienkowi. Niech do nich mają pretensje, bo to oni są winni ich traumy, to oni ukształtowali w nich tę chorą wizję świata.
  • Odpowiedz
@Scaab: starsze osoby umra za 20 lat a Ty dokladnie tyle lub wiecej lat bedziesz opiekowal sie dzieckiem z wadami wrodzonymi bo zakazali aborcji
  • Odpowiedz
@piotrsbk: Widzisz, stworzyliśmy machinę propagandy, zastraszania i nastawiania ludzi przeciwko innym ludziom, i teraz nasze kłamstwa przeraziły ich na tyle, że nie możemy wam dać podstawowych praw człowieka. Czego nie rozumiesz bolszewiku? xD
  • Odpowiedz