Wpis z mikrobloga

@Snaki: w---------ć z Przyłębską? naprawdę? Co to za styl, co to za język? To jest język 15-letniej gówniary a nie poważnych ludzi. Sam strajk staje się przez to niepoważny.
Legalna aborcja? Czyli od razu ze skrajnej prawicy przechodzimy w skrajną lewicę? A ja chcę normalności czyli kompromisu. I skąd kasa na ochrone zdrowia i jakąś dodatkową pomoc jeśli kasa państwa jest pusta. Naprawdę, hasła oderwanych od rzeczywistości gówniar.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maly_Jasio: no to może Polska jest jakaś nienormalna... chociaż w narracji władzy jesteśmy ostatnim bastionem moralności a reszta to cywilizacja śmierci XDDDDD
  • Odpowiedz
@bluberr: już prędzej odnalazłbym się w tym lewicowym kraju niż w kraju PIS. Ale faktem jest, że dużo jest indokrynacji lewicowej w Europie. Parytety i przywileje dla mniejszości, małżeństwa homoseksualne czy co gorsza doptowanie przez nich dzieci to jedna para kaloszy, które mi się nie podobają, ale nie odnoszą się bezpośrednio do mnie więc to trochę zlewam. Gorzej, że lewicowa jest także gospodarka. Rozdmuchany socjal, bardzo wysokie podatki dla pracujących
  • Odpowiedz