Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło to ja nie wiem. Spotykałem się z taką jedną dziewczyną, zależało mi na niej i bardzo ja lubiłem oraz myślałem nad przyszłością z nią. Ona latała za mną od 2 lat ale miałem wcześniej dziewczynę ,więc ja odtrąciłem i powiedział że jestem wierny swojej partnerce ówczesnej. Ale jak to w życiu bywa nie ułożyła nam się i zostałem znów singlem. Po jakimś czasie postanowiłem dać, mojej koleżance o której mowa szansę. Po 2 tygodniach nie dłużej, oznajmiła mi że woli mnie jako kolegę i przyjaciela. Ok spoko ,nie zakochałem się jeszcze , trochę zakuło ale żyje się dalej. Zaczęłam pisać do innej dziewczyny która mi się podobała. To się nie spodobało bardzo tej która mnie nie chciała xD Dostałem wiadomość że mam się do niej nie odzywać i koniec przyjaźni. Mindfuck xD Baaaaa napisała nawet do tej z którą rozmawiam że "zarywa do Ciebie bo ja go nie chciałam" i teraz ta drugą nie chce ze mną gadać bo uważa "że nie będzie zastępstwem tej pierwszej ". #!$%@?ą , szukamy w tym logiki ale nie mogę znaleźć...... #logikarozowychpaskow
  • 8
@Sky_Dancer jezeli potraktujesz kobiety jako bardzo prymitywne zwierzeta to wszystko sklada sie w calosc ( ͡° ʖ̯ ͡°) Samica B chciala Samca A ktory byl z Samica A dlatego ze uznala go za dobra partie i chciala go odbic by miec dobrego Samca dla siebie. Gdy Samica A zrezygnowala z Samca A to Samica B uznala Samca A za slaba partie i chciala go miec jako opcje rezerwowa.
@Sky_Dancer: ehhh młodzież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postaraj się.. ale tak poważnie, postaraj się porozmawiać z nimi poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przebież się za dorosłego, naucz kilku trudnych słów w stylu "onomatopeja", "synkretyzmu", "dyskurs" itp i uderzaj w polemikę, starając się logicznie przedstawić swoją wersje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może któraś pęknie ( ͡°( ͡°