Wpis z mikrobloga

Co raz mocniej zastanawiam się czy by nie zamówić Xa jednak z dostawą do domu. Przecież jak te łachy z rządu zamkną sklepy to 10 listopada nie będzie jak tego kupić. Kurłaaa Covid miesza wszystko. #xbox #xboxseries #gamepass ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@RitmoXL: Ja sobie zamówiłem z dostawą do domu. Najwyżej dostanę (jeśli źle pójdzie) 12.11 zamiast w dniu premiery, ale nie mam aż takiego parcia na konsolę równo w dniu premiery. Dwa dni w jedną czy drugą różnicy mi nie robi.
@Just_Doesnt_Know: W dniu premiery konsola nie będzie dostępna stacjonarnie. Pisałem już raz o tym pod którymś postem. Sam chciałem sobie odebrać osobiście 10, ale napisali mi na czacie (na wszelki wypadek zapytałem dwa razy, dwóch różnych doradców), że w dniu premiery konsola NIE będzie dostępna stacjonarnie i odbiór dopiero kolejnego dnia roboczego.
@Just_Doesnt_Know: Z ciekawości napisałem raz jeszcze - tak jak mówiłem wcześniej - odpowiedzieli mi, że 10.11 to oni sami się dopiero dostaw spodziewają na centralkę i dopiero od tego dnia zaczną realizować zamówienia, więc nie ma szans na odebranie w dniu premiery w salonie. No jak ch... że sami dopiero 10 otrzymają. Na 100% mają je już na magazynie, albo będą mieć za parę dni. W taką bajkę, to im już