Wpis z mikrobloga

Mieszkam #zagranico i w telewizji mowia o protestach w Polsce. Kolezanki z pracy bardzo przejete, mowia ze solidaryzuja sie z polkami w ich walce. Spytaly jaki jest cel protestu i o co tak naprawde walcza protestujacy. Nie chcialem wprowadzac w blad wiec po prostu powiedzialem ze przetlumacze transparenty. To sie dziewuchy troszke zdziwily gdy im powiedzialem ze najwazniejszymi haslami sa:
"Fuck law and justice"
"Get the fuck out of here"
"It is a war"

Lekko sie zdziwily i juz wiecej nie pytaly.
#protest #lewackalogika
  • 124
  • Odpowiedz
@Borciuch: bo taka jest prawda. Pokojowo nie ma szans na usunięcie rządu.


@mirek63479: czas na usuniecie pis byl w pazdzierniku 2019 i oraz sierpniu 2020. nastepna szansa za 3 lata. daleko mi do pisu ale w porownaniu do tej choloty na ulicy to nawet taki glab jak sasin wyglada na meza stanu.
  • Odpowiedz
@Borciuch: temu lewactwu na wykopie to sie styki przegrzewaja nie moga ogarnac ze sa ludzie ktorzy maja #!$%@? zarowno na pis jak i na lewakow a i przy okazji nie sa przegrywami z piwnicy :). A jak zajrzysz w historie wypowiedzi na wykopie to albo sie zala na jakis januszex a to szukaja kodow na pyszne.pl albo pokoju do 800 zl na wynajem w Warszawie . Elita panie :)
  • Odpowiedz
Gorsze od lokalnych bolakow są tylko zagraniczne bolaki, najwiecej do gadania maja na tematy które ich nie dotyczą.
  • Odpowiedz
@Borciuch: Nie wiem o czy mówisz :)
Może masz jakieś flashbacki z pracy na obczyźnie? Niemiec dał tym razem wodę na pole?
Nie mieszkasz tutaj to dupa cicho.
  • Odpowiedz
@Borciuch: Jak tak będziesz prezentował ludzi którzy chcą żeby w tym kraju było lepiej to nigdy nie wrócisz.
Protestuje prawie każda grupa społeczna, jedni sklinaja (co mi tez nie odpowiada) ale ma dosadny przekaz a inna rzuca gnój na podwórko posłów czy blokuje drogi. Każdy protest ma znaczenie żeby obalić tego małego karakana
  • Odpowiedz