Wpis z mikrobloga

Mieszkam #zagranico i w telewizji mowia o protestach w Polsce. Kolezanki z pracy bardzo przejete, mowia ze solidaryzuja sie z polkami w ich walce. Spytaly jaki jest cel protestu i o co tak naprawde walcza protestujacy. Nie chcialem wprowadzac w blad wiec po prostu powiedzialem ze przetlumacze transparenty. To sie dziewuchy troszke zdziwily gdy im powiedzialem ze najwazniejszymi haslami sa:
"Fuck law and justice"
"Get the fuck out of here"
"It is a war"

Lekko sie zdziwily i juz wiecej nie pytaly.
#protest #lewackalogika
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Borciuch: Dlatego, że chcesz żeby ktoś wyciągnął wnioski sam, celowo nie dopowiedziałeś całej prawdy, nie wyjaśniłeś co z czego wynika, nie przedstawiłeś całego zarysu i jeszcze się tym szczycisz. Ładna manipulacja.
  • Odpowiedz
@spiritoo: przeciez ogladaly reportaz, chyba nie sadzisz ze norweska telewizja moglaby przeklamywac?

@hitenz: czy oba pytania sa ze soba powiazane? Jesli nie to odpowiadam:
1. Nie wiem
2. W walucie

@niebieskieniebo: one mnie bardzo dobrze znaja i maja wyrobione zdanie. Dlatego tez zwrocily sie z tym pytaniem do mnie a nie do jednej z kolezanek ktora jest pol polka.
  • Odpowiedz
@Borciuch: Dobrze wiesz co mam na myśli i cały wpis zbudowałeś na tym, że „huehuehue powiedziałem im wybiórcze hasła, zobaczcie jak teraz ten protest śmiesznie wygląda hehe, pośmiejcie się ze mną incele”, więc o czym ty w ogóle mówisz.
  • Odpowiedz
@tygry: a jak robiles to jakie byly?

@spiritoo: gdybym mial sie bawic tylko gdy w Polsce sie dobrze dzieje to bylbym bardzo smutnym czlowiekiem.

@siepan: udaje ze slabo mowie po norwesku, to jest specjalna taktyka zapobiegajaca niepotrzebnemu zawracaniu dupy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Borciuch trochę mnie nudzisz ale widzę że mnie wciagnales w rozmowę żeby jeszcze parę groszy nabić. Spryciarz z ciebie serio ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz