Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś pytał o przykład, czym jest "ideologia gender". Nic piękniejszego niż skrzywienie własnego dziecka na całe życie, żeby zdobyć punkty w lewackiej hierarchii postępu. Tak na marginesie, takich przykładów widziałam już mnóstwo - przechwalanie się tym, że wychowuje się swoje dziecko "bezpłciowo".

Taguję "beka", ale to jest tragedia, szkoda tych dzieci.

#bekazlewactwa #lgbt #bekazpodludzi
BarkaMleczna - Gdyby ktoś pytał o przykład, czym jest "ideologia gender". Nic pięknie...

źródło: comment_1603867042x2mGegsXDGGDRcergJNjm5.jpg

Pobierz
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@djtartini1:

Ta nauka stworzyła niejako przy okazji dodatkowe płcie i przymiotnik kulturowy
nic tu nie zmienia i to tylko wzbudza zamieszanie.
Jak nie pasuje Ci stosowanie płci kulturowej możesz używać słowa gender, tylko co z tego jak tłumaczy się ją właśnie na płeć kulturową.

i jest kompletnie niepotrzebne, nie ma realnego powodu i celu w takim działaniu.
Widocznie jest skoro powstało ¯_(ツ)_/¯
Jest to krótkie określenie, które ma rozróżniać płeć biologiczną
@BarkaMleczna: podobnie uważają aktywiści interpłciowi i chcą tego zakazać
Obecnie podstawą do przeprowadzenia takich zabiegów jest to, że jeżeli ktoś ma niejednoznaczne cechy płciowe, to będzie poddawany ostracyzmowi społecznemu, odrzuceniu, będzie uznawany za dziwaka, bo nie spełnia oczekiwań społeczeństwa
@emjot86 nie, nie napisaliśmy. Ja nie zachowywałam się "zgodnie z płcią" i nie wiem co to w ogóle oznacza.

@ChadimusPrzegrywus tworzenie płci społecznej to nie tworzenie płci biologicznej i zrozumcie to w końcu. W gender chodzi by nie narzucac komuś np zainteresowań "zgodnych z płcią" czyli jak ktoś już wyżej napisał by chłopiec mógł się interesować makijażem, a dziewczyna mechaniką