Wpis z mikrobloga

Przypominam wykopkom, że inba nie zaczęła się w czwartek wraz z "wyrokiem", nie zaczęła się z epidemią, tylko wraz z zamachem PiS na Trybunał Konstytucyjny w 2015 roku. To wszystko co oglądamy albo w czym bierzemy udział, to konsekwencje pozwolenia przez naród na łamanie konstytucji, wyśmiewanie protestujących, OTUA itd. Już wtedy powinniśmy obalić tę władzę, gdy rozmontowywano kluczowy bezpiecznik systemu, zamiast tego pozwolono wygasić się jak najbardziej słusznym protestom. Takie są konsekwencje łamania zasad, władza czuje się pewnie i swoje łupy będzie wykorzystywać przeciwko nam.

#polityka #prawo #takaprawda #trybunalkonstytucyjny #protest #bekazpisu #koronawirus #aborcja
Merytoryk - Przypominam wykopkom, że inba nie zaczęła się w czwartek wraz z "wyrokiem...

źródło: comment_1603835242NJyVcp6GDQRXf7esZEfnoV.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Thorkill


@GordonL: on od kilku dni #!$%@? tylko o Armenii xD
zwolnili go może czy coś
ciekawe też co u Cheatera. to też był wielki człowiek renesansu i znawca meandrów prawa
  • Odpowiedz
@GordonL: O tak, ten to był. Jeszcze plumkajacy kalafior, ten to był zryty. Ale wielu już z nami nie ma, mieli piękny pogrzeb.

Ile razy byłem wyzwany tutaj od kodziaratwa to nie zliczę, ale mam teraz swoją małą satysfakcję, i pełne prawo, żeby krzyczeć „a nie mówiłem?”
  • Odpowiedz
@matinho10:
Np. To że jednym z orzekających sędziów był wnioskodawca.

Pani Pawłowicz była podpisana pod wnioskiem do Tk, a potem brała udział w wydaniu orzeczenia. To może znaczyć o jego nieważności.
  • Odpowiedz
@Merytoryk: Weź się nie kompromituj, jak nie rozumiesz, że cały system polityczny od nocy teczek w 1992 roku jest przeżarty i skorumpowany do dna. Ten twój KOD, PIS, PO, Lewica i inne pseudo ugrupowania dzielą się władzą od tylu lat i niszczą potencjał tego narodu. Na przykład koszty zakładanej spółki PGE EJ1 (do budowy elektrowni atomowej) w latach 2010-2018 za czasów PO-PSL wyniosły 447 mln zł. Jedni i drudzy na
  • Odpowiedz