Wpis z mikrobloga

@Reynald: ja na twoim miejsce bym sie po prostu zastanowił - mieli być "nową jakością" i wszędzie o tym trąbili. Po ogłoszeniu wyroku TK wszyscy z konfy zaczęli trąbić o sukcesie. A jak nagle okazało się, że to ruszyło Polske, to Dziambor płacze, że to nie o to chodziło, Bosak kłóci się na tt z randomaami, a reszta konfy sie ukryła xD no nie wiem gdzie jest tak "merytoryczna" konfa, raczej
Jeżeli głosowałem na konfederację, ale jestem przeciwnikiem zakazu aborcji


@Reynald: Może po prostu przemyśl czy aby na pewno dobrze wybrałeś i czy chcesz na nich głosować ponownie.
@Reynald: wykopki nie mają życia przecież i muszą mieć zewnętrzną stymulację, żeby były jakieś emocje. Także się nie dziw, bo #!$%@? na drugiego w internecie wywołuje ich całkiem sporo.
@Reynald: Z jednej strony cię rozumiem. Ale w sumie głosowałeś na skrajną partię(a takie są zawsze bardzo niebezpieczne).
Ale w sumie tak się człowiek uczy, jest dużo takich ludzi jak ty na protestach i po części ich rozumiem bo w Polsce trochę brakuje partii bardziej po środku(no teraz chyba akurat hołownia będzie).