Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem
Mireczki jest do wyrownania sufit. Bardzo nierowny. Fale Dunaju sięgają nawet 2cm. Gosc nie chce sufitu podwieszanego bo pomieszczenie dosc niskie. Myslalem zeby wyrownac wstepnie tynkiem gipsowym Goldband a potem gladz. Co o tym sądzicie?
  • 20
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odislaw: jak już to mp-75 - kosztuje ok 20-25 PLN za 30 kg i nadaje się do grubych warstw


Później jakimś finiszem - polecam cekol gs250 - fajnie się obrabia no i można go na mokro i na sucho obrabiać. Nie kosztuje też majątku.

@Felonious_Gru: na placki?
@Rafalski45: na suficie jest stara farba, część sie łuszczy czesc trzyma sie dobrze, nie wiem czy nie porysować trochę sufitu śrubokrętem a potem dać grunt szczepny zeby zwiekszyc przyczepność zamiast zwykłego gruntu
@krne: no nie mam wlasnie gdzieś bo zawsze robię jak najlepiej, tez myslałem ze zeskrobię starą farbę zeby nie bylo niespodzainki kiedyś i tynk nie spadl razem z farbą...najgorsze ze trudno to wycenić na metry i znowu musze robić niestandardową robotę na godziny
@Rafalski45: nie ma wyjścia, jak to sie mówi: albo szybko i byle jak, albo dobrze ale dluzej
@odislaw: taka branża, raz idzie łatwo i fajnie zarobić, a czasami się nadkłada pracy jak stały klient. Pogadaj, że to pracochłonne i jak ma być porządnie, to trzeba kilka podejść do tego sufitu zrobić i cena wyższa