Wpis z mikrobloga

Czyli jak dobrze rozumiem, lepiej dać matce urodzić martwe dziecko, a potem zapewnić jej pomoc psychologiczną, niż po prostu nie doprowadzić do porodu i zmniejszyć traumę? xD

#!$%@?, no geniusze.

#aborcja #protest
  • 68
  • Odpowiedz
@ElLama: Jest szansa, że dziecko urodzi się zdeformowane i będzie żyło w męczarniach kilka dni bądź nawet tygodni. To dla tych dzieci i ich rodziców taka decyzja miłosiernych katolików.
  • Odpowiedz
@ElLama: ja #!$%@?. Wiesz w ogóle jakie prawo obowiązuje w Polsce czy powielasz nieprawdę? Prawo ZEZWALA na przerwanie ciąży w przypadkach ciężkich np. Zagrożenie życia matki.
Piszę do niektórych protestujących-macie taką wiedzę jak posłanka S. Wielgus ,która dziś w porannej rozmowie w rmf stwierdziła, że płód to nie dziecko. Że dziecko to dopiero jak serce zaczyna bić (sic!) To się dzieje w 6 tygodniu....
Tracę wiarę w ten naród.
  • Odpowiedz
@Majsonpl89: To dlaczego teraz politycy wypowiadają się o tym, że trzeba będzie zmienić ustawę, aby można było dokonać aborcji dzieci z wadami letalnymi? Ja nic nie napisałem, że prawo nie zezwala na przerwanie ciąży w wypadku zagrożenia życia matki, tylko że kobiety zostają zmuszone w tej chwili do rodzenia dzieci, które w niedługim czasie umrą, bądź urodzą się martwe.
  • Odpowiedz
@ElLama: dopóki nie ma takiego prawa to możesz pisać ale bez żadnej podstawy. Ja mogę twierdzić iż koronawirusa nie ma a 5G to spisek.... takie same szanse jak ta gówno burza na ulicach Polski.
  • Odpowiedz