Wpis z mikrobloga

Czyli jak dobrze rozumiem, lepiej dać matce urodzić martwe dziecko, a potem zapewnić jej pomoc psychologiczną, niż po prostu nie doprowadzić do porodu i zmniejszyć traumę? xD

#!$%@?, no geniusze.

#aborcja #protest
  • 68
  • Odpowiedz
@ElLama: ja też nie rozumiem dlaczego im zależy na życiu tak chorych dzieci, one nie będą wyborcami, nie pójdą do pracy, nie będą płacić podatków, za to będą generować koszty. To jest okrutne co piszę, ale osoba niezdolna do samodzielnej egzystencji żyć będzie zawsze na garnuszku.
  • Odpowiedz
ja też nie rozumiem dlaczego im zależy na życiu tak chorych dzieci, one nie będą wyborcami, nie pójdą do pracy, nie będą płacić podatków, za to będą generować koszty


@czokoboko: wiesz, to samo można powiedzieć o ślepych, dla których jedyny realny zawód to wannabe stevie wonder
  • Odpowiedz
@ElLama: karakan się z #!$%@? na łby pozamieniał, #!$%@? mnie coraz bardziej, jeszcze z tą swoją przemową odwracającą kota ogonem. Ciekawe czy ktoś nie wytrzyma i przejdzie do rękoczynów
  • Odpowiedz
można podawać silne środki przeciwbólowe i zaprzestać uporczywej terapii, to zgodne z nauczaniem Kościoła


@deusvult_: Nikogo ten wasz upośledzony kościół nie obchodzi.
Możecie się w nim wzajemnie ocierać benkami z księżmi, ale nie mieszajcie się do ludzi innych osób których ta wasza sekta po prostu #!$%@?.

Ciekawe jak zareagujesz, kiedy Twoja żona / siostra / bliska Ci osoba będzie musiała urodzić takie dziecko i potem przez traumę
N.....K - > można podawać silne środki przeciwbólowe i zaprzestać uporczywej terapii,...

źródło: comment_1603871467RkNc0xMMhN8TqQ40RtTcrO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz