Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: jeśli nie zwalimy ich teraz, może się okazać, że nie zwalimy ich nigdy. Nawet jeśli teraz w to nie wierzysz, to zapewniam Cię, że ludzie zapomną, a wyznaniowe państewko PiS będzie dokręcać śrubę "nowej normalności". W końcu wyjdą też z Unii.
  • Odpowiedz
@TomGruz: Przestańmy się okłamywać że KO jest gorsza od PiS, za PO nie było aż tak gigantycznego syfu jaki jest teraz.
Nie ma obecnie wyboru, matematyka - KO jest na chwilę obecną jedynym ugrupowaniem zdolnym przejąć władzę
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: to prawda syf jest wielki, ale patrząc na to co się dzieje w Sejmie, nie chciałbym żeby Ci protestujący ludzie mieli prawo decyzji o wysokości podatków, rozwoju Armii itp. oni są dla mnie mało poważni.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: To fakt, o ile PO przez 8 lat nie zrobiło kompletnie nic w sprawie zmian administracyjnych (ZUS, podatki, prawo gospodarcze) tak PIS zmienia to państwo w dyktature i skłóca ze sobą społeczeństwo. Nie można zrównywać tych 2 partii. Ale PO nie może być alternatywą dla PIS. Nie można głosować na mniejsze zło, bo nic się w tym kraju nie naprawi. Trzeba zaufać mniejszym partiom.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: prawda, nigdy nie było tak źle. Wystarczy przypomnieć sobie przekaz tvp sprzed pisowskiego najazdu. Nawet przy tym cholernym Smoleńsku - pamiętam jak dzisiaj, kiedy w kraju toczyła się dyskusja o zamachów, tvp pokazała dwa dokumenty - jeden o komisji rządowej oraz drugi, naczelny wtedy film sekty smoleńskiej, dokument "Anatomia upadku".
  • Odpowiedz
Nie można głosować na mniejsze zło, bo nic się w tym kraju nie naprawi. Trzeba zaufać mniejszym partiom.


@Maly_Jasio: Pytanie jakim mniejszym?
Hołownia tylko jest.
O konfederacji mi nie wspominaj bo to taki sam syf jak PiS
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: ręce precz od Konfederacji. Zgadzam się, że to taki syf jak PIS.
No właśnie, pytanie jakim mniejszym. MAmy 3 lata do wyborów, może do tego czasu coś się urodzi. Hołownia jeszcze nawet nie ma swojej partii. W poprzednich wyborach głosowałem na Bezpartyjnych Samorządowców i w następnych może też będą mieli mój głos. Jeśli nie Hołownia ani BS to ostatecznie PSL. To już tak bardziej bez wielkiego przekonania, ale do
  • Odpowiedz