Wpis z mikrobloga

Wykopki to są jednak zera XD byłem wczoraj na proteście około 6 godzin. Widziałem na proteście zwykły h ludzi: według was to byłyby Julki, soyboye, Grażyny, Karyny, Janusze, mohery i tak dalej i tak dalej. A dla mnie to byli zwykli ludzie, którzy potrafią walczyć o swoje prawa, czyli robią zdecydowanie więcej niż piwniczaki XD Ale nie, teraz wykopki przypięły protestującym łatkę mitycznych LEWAKÓW xD co do dewastowania miasta - nie popieram, ale przy takiej masie ludzi, która chodziła po Warszawie, zawsze znajdzie się paru kretynów. Generalnie to jeśli rzeczywiście tak jest, ze wykop nie popiera protestów, a nie jest to zmasowany atak pisowskich triki, to moim zdaniem poziom tego portalu i jego użytkowników jest najniższy od około 2008 jakoś czyli kiedy zacząłem go przeglądać. #protest #warszawa
  • 26
  • Odpowiedz
@jedenastywrzesnia: Było głośno i szumnie o proteście jak mogli podpiąć pod to memy i żarciki, jak się już znudziło to obrano inną stronę. Czego się spodziewasz po portalu gdzie większość jedyne co osiągnęła to umiejetność samodzielnego podcierania
  • Odpowiedz
@jedenastywrzesnia: to są przecież typowe idiotyczne pelikany co od 10 lat walą tutaj konia do fejk newsów na głównej

w kółko to samo i szukanie wroga: islam, uchodźcy, Unia Europejska, Niemcy, TVN, Gazeta Wyborcza itp. itd.

ciągle ta sama śpiewka, ciągle tylko czytanie nagłówków, ciągła kompromitacja xD

taki obraz idioty konserwatysty, dzisiaj akurat jego "wspaniały" stary porządek i tradycję chcą zakończyć protestujący
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jedenastywrzesnia: no i jeszcze codziennie do gorących wypada wpis o "piekle mężczyzn", bo banda debili nie potrafi zrozumieć, że jeśli problem nie dotyczy ich sprawy to nie jest ważny. Widzę ludzi protestujących na ulicach i jednocześnie widzę debili na internecie domagających się "aborcji prawnej" w czasach gdy zdelegalizowano większość legalnie odbywających się aborcji, a na dodatek podpinają się do hasła głośnych protestów.

Zabawne, że to przypomina neonazistów krzyczących "white lives matters"
  • Odpowiedz
Generalnie to jeśli rzeczywiście tak jest, ze wykop nie popiera protestów, a nie jest to zmasowany atak pisowskich triki, to moim zdaniem poziom tego portalu i jego użytkowników jest najniższy od około 2008 jakoś czyli kiedy zacząłem go przeglądać.


@jedenastywrzesnia: Zdumiewające jest to, że spora część wydawałoby się rozsądnych ludzi uznała nagle, że epidemia jest nieważna i że można dowolnie gromadzić się w tłumie bo jest sprawa "WAŻNIEJSZA". Cały sens obostrzeń
  • Odpowiedz
@jedenastywrzesnia: podstawowa zasada wykopu i innych forów itp.: jak widzisz słowa kluczowe "soyboy", "chad", "białorycerz", "cuck", "simp", "julka", "beciarz", to nie ma o czym dyskutować i pochylać się nad opinią bo rozmawiasz z bardzo skrzywdzonym psychicznie człowiekiem, któremu trzeba pomóc.
  • Odpowiedz
@jedenastywrzesnia: Widzisz, bo jesteś niezaślepiony ideologią i dostrzegasz, że, podobnie jak Ty, każdy chciałby żyć w spokoju, mieć swoją wolność itp. A co poniektórzy muszą od razu dzielić się na dwa (tak, tylko dwa, bo przecież świat czarno-biały... ech...) obozy. I jak nie myślisz zgodnie z ich poglądami, to z miejsca jesteś lewakiem bądź prawakiem. Mówię Ci to ja, centrysta, który przy okazji poprzedniej imprezy rodzinnej zostałem zwyzywany od lewaków i
  • Odpowiedz