Wpis z mikrobloga

Wykopki to są jednak zera XD byłem wczoraj na proteście około 6 godzin. Widziałem na proteście zwykły h ludzi: według was to byłyby Julki, soyboye, Grażyny, Karyny, Janusze, mohery i tak dalej i tak dalej. A dla mnie to byli zwykli ludzie, którzy potrafią walczyć o swoje prawa, czyli robią zdecydowanie więcej niż piwniczaki XD Ale nie, teraz wykopki przypięły protestującym łatkę mitycznych LEWAKÓW xD co do dewastowania miasta - nie popieram, ale przy takiej masie ludzi, która chodziła po Warszawie, zawsze znajdzie się paru kretynów. Generalnie to jeśli rzeczywiście tak jest, ze wykop nie popiera protestów, a nie jest to zmasowany atak pisowskich triki, to moim zdaniem poziom tego portalu i jego użytkowników jest najniższy od około 2008 jakoś czyli kiedy zacząłem go przeglądać. #protest #warszawa
  • 26
  • Odpowiedz
@jedenastywrzesnia: trzeba zauważyć i to będzie pewnie przedmiotem badań społecznych, ze sporo przypadków takich narracji to zorganizowane akcje trolli. Dywersja psychologiczna
Podkopuje morale ludzi, tworzy wykrzywiony obraz rzeczywistości (właśnie te śmieszne oskarki, Julki, Grażyny, ale i incele oraz przegrywały). To są ludzie. My jesteśmy ludźmi. Te narracje dehumanizującej i wprowadzają zamęt i lęk wśród ludzi chlonacych tę narracje. Patrzmy krytycznie na emocjonalne, epatujące złością i frustracja wpisy. Te atakujące czy oceniające.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jedenastywrzesnia:


Co Cię dziwi? Jak garstka debili niszczyła miasto z okazji Marszu Niepodległości to nagle każdy uczestnik Marszu, stawał się faszystą, kibolem i do tego debilem i wiele innych przykładów, że pojedyńcze osoby z całych grup ludzi kreowały wizerunek całej grupy. Tak, było jest i będzie.
  • Odpowiedz