Wpis z mikrobloga

Ci którzy teraz siedzą w piwnicy i są przeciw protestom, powinni się zastanowić co by było gdyby ich Matka urodziła teraz bombelka specjalnej troski.


@Lililijka: Jak ktoś siedzi w piwnicy dość długo, to jedynie brak pożywienia/prądu/internetu jest w stanie go wyciągnąć po za "strefę komfortu"

Zrozum też, że nie każdy ma w dupie swoje zdrowie, żeby chodzić w tłumie ludzi ryzykując zarażenie się COVIDEM i bycie potencjalnym nosiciele, który zarazi swoich
@LimiL8: @botellon: @ExitMan: @morteusz:
Serio wierzycie ze jakieś pokojowe protesty coś tu mogą dać.
PiS ma w dupie wszystkich nie swoich. Nawet teraz mimo tego co się dzieje na rzecznika praw obywatelskich wrzucają debila szura ktory jest najbardziej kontrowersyjny jak tylko się da byle tylko lpokazac jak bardzo ma ludzi w dupie.
Tez jestem przeciw niszczeniu mienia, ale takiego tępemu codziennemu bez przyczyny. Tutaj jest przyczyna.
Mazanie po
Serio wierzycie ze jakieś pokojowe protesty coś tu mogą dać.


@panzielony: Bez lidera tych protestów nic to nie da. Gdzie są postulaty protestujących? Bo #!$%@?ć PIS mnie nie przekonuje, gdzie krzyczenie tego co przeszkadza protestującym? Bez lidera protesty przypominają przechód bydła, a nie ludzi. Jakoś nie słyszę "Żądamy prawa do aborcji", "Nie chcę umierać przez dziecko, które może mnie zabić" "Nie odbierajcie mi zdrowia kosztem innego życia" " Nie dokonujecie wyboru
ExitMan - > Serio wierzycie ze jakieś pokojowe protesty coś tu mogą dać. 

@panziel...

źródło: comment_1603783905FZf4o4YfjiauMkWFlicDXp.jpg

Pobierz