Wpis z mikrobloga

Ci którzy teraz siedzą w piwnicy i są przeciw protestom, powinni się zastanowić co by było gdyby ich Matka urodziła teraz bombelka specjalnej troski.
Teraz jest ciężko? A jakby Ci było z niepełnosprawnym rodzeństwem?
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakos daje rade, i kocham brata - wiec ha tfu na ciebie narcystko


@nemis: Nazywaj mnie jak chcesz, ale nikt i nic nie sprawi, że będę kiedykolwiek chciała wychowywać niepełnosprawne dziecko, które wymaga stałej opieki i nigdy nie będzie samodzielne.
  • Odpowiedz
@nemis: to, że każdy ma prawo do swoich decyzji to nie argument?
Zanim zdemoluje tramwaj poczekam aż wyjmiesz gwóźdź z mózgu i w końcu zaczniesz myśleć trochę poza swoje wąskie granice, chociaż oglądając seplenienie Korwina ci to nie grozi. Może kiedyś zmądrzejesz? A może nie, ale mam to w dupie, rób se co chcesz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ryba_twojej_mieczty: Chyba po prostu inaczej odczytujesz to ty niż ja czy osoba która go zrobiła.
I cóż. Twoje prawo.
Temat aborcji to tylko czubek góry lodowej który przelał czarę goryczy po tym jak w tematach poniżej próbowano grzecznie - jakże nieskutecznie - się dogadywać.
  • Odpowiedz
@nemis: Nie czyni mnie to gorszym człowiekiem tylko myślącym ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Niech każdy ma wybór czy chce skazywać siebie i rodzinę na takie obciążenie, a często i dziecko na cierpienie całe życie. Nikt nikomu nie chce nakazać pozbywać się takich płodów przecież.
  • Odpowiedz
Ci którzy teraz siedzą w piwnicy i są przeciw protestom, powinni się zastanowić co by było gdyby ich Matka urodziła teraz bombelka specjalnej troski.

Teraz jest ciężko? A jakby Ci było z niepełnosprawnym rodzeństwem?


@Lililijka: Przecież ich matki już urodziły "bombelka specjalnej troski", który siedzi w piwnicy i gada o "hipergamicznych bestiach, chcących się ruchać bez konsekwencji" xD
  • Odpowiedz
chociaż może społeczeństwo zdebilniało przez te 30 lat z hakiem


@Strahl: skoro jedyną rozrywką dla duzej części ludzi jest obecnie wypicie piwa i siedzenie w wypierdzianym fotelu przed TV cały dzień i konsumowanie tylko tego, co zapodaje stacja telewizyjna to nic dziwnego.
  • Odpowiedz
@Lililijka: siedzę "w piwnicy", bo nie będę maszerował ze skrajnym środowiskami i grupami zaburzającymi porządek publiczny, wandalami, chuliganami i zwyczajnie zezwierzęconymi gnojkami, uprzykrzającymi życie uczciwym, pracującym (mnie nikt nie da jutro specjalnego wolnego) ludziom, nawet, jeśli zgadzam się z postulatem, który był na początku i już dawno utonął w morzu chamstwa i urojeń. Jak mógłbym iść obok ludzi, którzy nie wiedzą, jakie są obecnie przepisy i który został zanegowany przez
  • Odpowiedz