Wpis z mikrobloga

Zobacz sobie komentarze nawet w mediach społecznościowych.


@tomekwykopuje: Typie #!$%@? ja tam byłem przez prawie 8h, na #!$%@? mam czytać komentarze w internecie. Było trochę dzbanów niszczących mienie, oczywiście. A po drugiej stronie pachołki ONRu którzy rzucali butelkami zza pleców lewactwa żeby wyglądało jakby były rzucane przez protestujących. Do tego gazowali ludzi w zaułkach, osobiście rozmawiałem z kilkoma takimi osobami. Nikt tu nie jest ani czarny ani biały.
@Nie_umre_za_ciebie Jasne, ja widzę tylko w internecie filmiki z rozbojów ludzi z kolorowymi włosami, czy innymi znakami LGBT, bo tak to działa. Nie pokazani sa normalni protestujący tylko ta dzicz, która się wyróżnia.


@tomekwykopuje pierwszy raz ogladasz telewizje?
@tomekwykopuje: No przykro w #!$%@?. Osobiście zgasiłem wesołą próbę okrzyku o #!$%@? policji w momencie kiedy nas kordon zatrzymał - za co dostałem trochę niekoniecznie sympatycznych spojrzeń, a i podejrzeń o bycie bagietą pewnie też trochę. W dużej grupie zawsze znajdą się dzbany i tego się nie uniknie.
@kt13 Ale ty nie rozumiesz. Ludzie nie uczestniczący w tym, widzą jak jedni #!$%@? się z drugimi bez żadnego sensu. Obydwie grupy są uznane za wykolejeńców i to nic nie pomaga. Za kilka dni wszyscy pójdą do domów. Bo normalny człowiek nie będzie chciał w tym uczestniczyć.
@tomekwykopuje: No przykro w #!$%@?. Osobiście zgasiłem wesołą próbę okrzyku o #!$%@? policji w momencie kiedy nas kordon zatrzymał - za co dostałem trochę niekoniecznie sympatycznych spojrzeń, a i podejrzeń o bycie bagietą pewnie też trochę. W dużej grupie zawsze znajdą się dzbany i tego się nie uniknie.


@Raum Jasne, twoje zachowanie było bardzo dobre dla idei samego protestu. A tutaj tylko nagłaśniane są bójki i normalni ludzie w końcu przestaną
@tomekwykopuje ci ktorzy choć raz byli na protestach wiedza ze nie jest tak jak to przedstawia TV.
Ci, ktorzy swoja wiedze czerpia na podstawie kilku najgłośniejszych przypadków i z telewizji i tak by nie poszli na orotest, bo inaczejj juz dawno by na nim byli, a wtedy....
To dokladnie tak samo jak z Woodstockiem. Najbardziej zagorzalymi przeciwnikami sa Ci, którzy nigdy na nim nie byli i sie nie wybierają, i tylko czekają
@tomekwykopuje: pozwolę sobie zacytować kawałek posta powyżej bo wyczerpuje to co chciałbym powiedzieć

ci ktorzy choć raz byli na protestach wiedza ze nie jest tak jak to przedstawia TV.


Najbardziej zagorzalymi przeciwnikami sa Ci, którzy nigdy na nim nie byli i sie nie wybierają,


@kt13: Uszanowanko, też zawsze miałem takie wrażenie.
No i dlatego ten protest miałby sens


@tomekwykopuje: Ten protest ma sens nawet w imię czerwonych znaczków na asfalcie i "#!$%@?ć pis" na murach. Zmiany nie zaczynają się od pisania #!$%@? maili i postów na wykopie.

jakby kilku wykolejeńców nie chciało za wszelką cenę zrobić zadymy


@tomekwykopuje: Ja onrów nazywam #!$%@? ale wykolejeńce też w sumie spoko.