Wpis z mikrobloga

„Głównym celem naszego zespołu jest to, jak wiele osób gra na Xboksie. A kiedy mówimy „granie na Xboksie”, nie oznacza to konsoli Xbox. Oznacza to osobę, która loguje się i gra w części naszego ekosystemu, niezależnie od tego, czy jest to na [urządzeniu – red.] first-party czy third-party. I może to być na telefonie z Androidem. Może być na Switchu. Może być na komputerze PC. Tak o tym myślimy.”


Popieram taką przyszłość. Xbox jako platforma do grania na czym chcesz. Sam osobiście gram na Xboxie One, PC i Androidzie w te same gierki z tymi samymi savami. To jest przyszłość. Mam nadzieje, że Xbox jako usługa trafi na Playstation i Nintendo.

#xboxseries #xboxone #nintendoswitch #pcmasterrace #android #gry #ps4 #ps5
Policjant997 - > „Głównym celem naszego zespołu jest to, jak wiele osób gra na Xboksi...

źródło: comment_1603733471qtGfRah0KIoSesAg6YID9U.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Policjant997: No właśnie to mnie najbardziej boli w graniu na kilku platformach.

Niektóre gry kupowałem po 3x bo gram w nie na 3 platformach naraz. No i wydanie kasy to jedno jeszcze jakoś to przeboleję. Ale wszystko i tak nie ma sensu bo na każdej z platform inny save.
  • Odpowiedz
@carving85: Zawsze możesz sobie kupić lepszego PC. Xbox nie ma żadnych exów, gry z PS1/PS2 na emulatorze, PS3 działa całkiem nienajgorzej, gry ze Switcha odpalisz na emulatorze. Jedynie exy z PS4 jeszcze coś znaczą, ale tutaj może się coś zmienić. Bo Sony zapowiedziało, że będzie wydawać exy na PC. A o grach na PS5 jeszcze nie wiadomo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NPC2137: ale po co mi lepszy pc do grania w gry na tv typowo konsolowe.
Chce mieć wygodę bo lepszej grafiki w grach typu dead cels, isaac itp i tak nie będzie.

Mam steam link ale temu nadal daleko do wygody konsoli. Więc teraz mając ps4 w nowej generacji zdecydowanie wybiorę xboxa.
  • Odpowiedz