Wpis z mikrobloga

@Czachaaa: ekscytowanie się ruchami xtb jak ruch kursu przez cały dzień to 1,30 PLN xD
ja siedzę po 16.5 i nie sprzedałem, jak spadnie poniżej tej wartości dokupię, trzeba mieć naprawdę spory kapitał żeby na 1,30 PLN wahań wykręcać jakiś sensowny hajs. mając 5k papieru zysk dziś był z tego śmieszny
@affairz: nie trzeba mieć wcale takiego ogromnego kapitału, szczególnie że ta spółka zachowuje się cały czas tak samo. 15 - duża promocja, 16 - można w miarę pewnie ładować się w kółko, 17 - można bezpiecznie wychodzić z kółka, 18 - fajne spore kółeczko. I tak co 2-3 dni, nie mówię nawet o tym, że można grać na kontraktach
@DubKidz: no tylko teraz były wyniki szacunkowe podane, które są w/g jednych rewelacja, w/g innych nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wczoraj na fejsiku 100% na grupie o inwestowaniu trafnie przewidziałem dzisiejsze zachowanie kursu, ale i tak nie pchnąłem bo teraz 17 zł może być nowym dnem na kółka, a jak nie będzie to doładowuję poniżej średniej
@affairz: no to #!$%@?, zobaczymy z Ciekawosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz biorą Ci co widzą wykres i myślą że jest tanio bo przecież jest po ogromnym spadku (ktory tak notabene byl wzrostem) xD Szybko muszą kupić bo się zaraz gielda zamyka a wiadomo, ze jutro juz nie będzie akcji do kupienia xD
@Czachaaa: najłatwiej się wyleszczyć na takich pozornych super newsach np.
- alior dzisiaj
- aquatech podczas czatu inwestorskiego

oba przypadku silny wzrost w momencie newsa, a zamknięcie na równi lub poniżej otwarcia