Wpis z mikrobloga

Skrajni lewacy zafundują Ci parytety dla mniejszości. Nie będziesz mógł znaleźć porządnej pracy, bo nie jesteś gejem ani transem ani murzynem ani kobietą. A jeśli jesteś na tyle zdolny, że znajdziesz porządną pracę i to za wielokrotność średniej krajowej to #!$%@?ą Ci 70% podatek w imię walki z mniejszościami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Maly_Jasio: #!$%@? co? O czym ty #!$%@? w ogóle? XD
  • Odpowiedz
Z zakazem aborcji w takim brzmieniu nie zgadzają się też centryści i rozsądni prawacy.


@Maly_Jasio: Ale oni nie niszczą pomników i kościołów i nie nachodzą kobiety o 22 tylko dlatego, że ma inne poglądy.Lewackie psychole tak.
  • Odpowiedz
@lucer: nie ma dowodów, że to robili akurat lewacy. Mogli to robić centryści lub prawacy. Jestem przeciwny wandalizmom, ale nie dziwię się, że niektórym osobom #!$%@?, bo ta decyzja TK była nieludzka. Tak nawiasem mówiąc ona wbiła ostatni gwóźdż do trumny pt "demografia Polski".
  • Odpowiedz
O to to, przyznaje racje dla Ciebie mireczku. Ja sie zastanawiam obecnie nad popieraniem koalicji PSL - Kukiz.


@sg553: Ja też :) Z tych większych partii to chyba najmniejsze zło. Nigdy jeszcze nie rządzili smodzielnie i z reguły są to ludzie zdroworozsądkowi. No chyba, że w przeciągu tych 3 lat wkroczy nowa formacja. Może Hołownia? Ale póki co nie znam programu jego ewentualnej partii. Marzy mi się powrót Gwiazdowskiego do polityki,
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Myślę że skoro wykop wypromował szurów to możnaby zrobić podmianke partii, to najlepsza alternatywa jeżeli będziemy patrzeć na ręce i pilnować postulatów to żadna różnica kto będzie wciskał przycisk na głosowaniu
  • Odpowiedz
@BasTajpan: ojej, spać się nie dało. Natomiast spanie rodziców znacznie upośledzonych dzieci (a później dorosłych), których trzeba co chwilę kontrolować, odsysać ślinę, żeby się nie udusiło to już nie jej problem
  • Odpowiedz
nie ma dowodów, że to robili akurat lewacy.


@Maly_Jasio: Jasne, a jak ktoś zniszczy cmentarz żydowski to napiszesz, że nie ma dowodów, że to zrobili naziści. Mogli to zrobić komuniści z Partii Razem.
  • Odpowiedz
jak mnie irytuje gdy ultrakatol nazywa tych nie zgadzający się z jego postulatami lewakami. Otóż #!$%@? nie. Z zakazem aborcji w takim brzmieniu nie zgadzają się też centryści i rozsądni prawacy.


@Maly_Jasio: witaj w świecie, gdzie każdy jest lewakiem. Ja już przywykłem, bo w ocenie hardych konserw liberalizm jest inwektywą. XD
  • Odpowiedz