Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 177
@uxie: powiem tak: nie czytając pełnego programu partii wiedziałem że konfederacja jest bardzo konserwatywna. Przymknąłem jednak oko bo dałem się nabrać (i chyba nie tylko ja) że będą się koncentrować na naprawie gospodarki.

Co mi się nie podoba to sposob w jaki Konfederacja obnosiła się z, w ich mniemaniu, 'zwyciestwem' jakim było podpisanie się przez wszystkich posłów ugrupowania pod wnioskiem o unieważnienie konsensusu aborcyjnego.


Ugrupowanie które miało się rzekomo koncentrowac na
@uxie: ooo jacy inteligentni teraz z programem partii. Śledzisz politykę od wczoraj ale się wypowiesz. PO miało w programie podwyżkę vat, zwiększenie wieku emerytalnego? PiS miał w programie dowalanie nowych podatków? Wiesz że obecnie wpisanie do programu lub mówienie o likwidacji 500+ to polityczne samobójstwo? Co nie znaczy że któraś z partii tego nie zlikwiduje. Konfa od dawna walczy o podebranie PiSowi prawicowego, katolickiego elektoratu i wali populizmami pod nich, do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@uxie: serio ludzie uważają, że głosując na daną partie popierasz 100% ich programu? Trzeba być skonczonym idiotą aby nie mieć własnego zdania. Ja o wiele wyżej stawiam sobie sprawy rynkowe od światopoglądowych i głównie dlatego na nich zagłosowałem. Temat aborcji jest megaważny, ale jednak nie dotyczy on bezpośrednio każdego Polaka czy Polki, tak jak sprawy gospodarcze. Konfa pod pięknymi haslami kapitalistycznymi, mowiąc o znoszeniu podatków i pomocy socjalnej nie zrobiła w
A czy jest ktoś, kto się w 100% zgadza z programem dowolnej partii? A konfederacja to taki zlepek różnych poglądów i idei, z kilkoma wspólnymi punktami. A mimo wszystko, ktoś taki jak Bosak jest w tych samych barwach co na przykład Mentzen. Zaplusowałem wpis, bo tez glosowałem na konfederację, bo sądziłem, że sprawy gospodarcze są dla nich bardziej istotne niż trzymanie ludzi za mordy.
@YodaMonster: lepiej by było gdyby tego nie podpisali i zrobili z siebie takich samych obłudników jak inne partie?
Ja wiem że do tego jesteśmy przyzwyczajeni no ale cmon, nie bóldupmy że zrobili co mówili.

Nie popieram tego co się teraz dzieje, sam na nich głosowałem, natomiast śmieszy mnie to ile osób teraz bóldupi tłumacząc się że "nie wiedzieli" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@sg553 czy ja gdzieś napisałem
lepiej by było gdyby tego nie podpisali i zrobili z siebie takich samych obłudników jak inne partie?


@uxie: Obecnie PiS ustawił pewne standardy populizmu, nie wygrasz wyborów bez populizmu i kłamstw lub półprawd, bez wygrania wyborów nic nie zmienisz.