Wpis z mikrobloga

  • 298
Wszystkich, którzy sprowadzają protestujących do lewactwa, informuję, że byłem na dwóch protestach, a w wyborach parlamentarnych głosowałem na #konfederacja (wcześniej Nowa Prawica, Wolność). W prezydenckich Hołownia i Trzaskowski.

Całe życie byłem wolnościowcem gospodarczym i dalej nim będę, ale najpierw zmienimy władzę, żeby nic więcej nie o------a. Takich jak ja jest wincyj ;)

Oczywiście na konfe, w połączeniu z narodowcami, nie zagłosuję.

#protest
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shen: Po prostu zostaliśmy wyruchani przez konfe mocno w dupe. Tu juz nie chodzi o to zeby PiS obalić bo wtedy wroci PO i znowu chujnia bedzie. Tu trzeba naprawdę w-----c te mordy które tam siedzą od lat 90 i naprzemiennie jebia naród w dupe. Juz mam ostatnio taki w---w co sie w tym kraju dzieje ze serio wezmę zaraz widły i na wiejska sie przejdę. W Polsce wszystko jest
  • Odpowiedz
@Shen: W teorii jest Nowoczesna, ale jak obecnie ta partia wygląda, sami wiemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miała naprawdę fajny potencjał, ale projekt skutecznie został zajechany przez pisowskie gadzinówki codziennie piszące o tym, że Petru się zesrał, a tutaj zrobił literówkę.
  • Odpowiedz
@rowerzy: wygląda całkiem obiecująco,
ubezpieczenia zdrowotne według mnie muszą być obowiązkowe, bo inaczej może powstać taki problem jak w stanach.
Ale tak to całkiem obiecująco to wyglada.
Mi osobiście to co było za po- mówię teraz o gospodarce, wydawało się całkiem rozsadne.

Problemem był oczywiście zamordyzm jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
@komentator_2020: z tą homofobia wydaję mi się, że przesadzasz. W polszy znajdą się ekstremiści co pobiją lokalnego geja, ale te sytuacje zdarzają się tylko i wyłącznie gdzieś na wschodzie Polski, ale z drugiej strony słowa rządu dają impuls do działania takim troglodytom.
@Shen: Gdyby jeszcze zmienili przekaz partyjny, wyrzucili ruch narodowy i przywrócili Brauna do porządku to mógłbym zagłosować
  • Odpowiedz
@komentator_2020: Sam prowadzę firmę od 2 lat. Jestem jeszcze na małym zusie ~600 pln miesięcznie. Dodatkowo mam wykupione ubezpieczenie emerytalne prywatne, odkładam 300 pln miesięcznie. Ubezpieczenie zdrowotne polmed kosztuje mnie 60 pln miesięcznie, korzystałem tam z usług chirurgów, okulistów i kardiologów, na bardziej skomplikowane zabiegi czekałem maks tydzień. Na badanie krwi można iść o 8 rano bez zapowiedzi i dostać wyniki jeszcze tego samego dnia. Z usług NFZ zrezygnowałem już
  • Odpowiedz
@rowerzy: ja się z Tobą zgadzam, tylko problem jest taki, że dużo ludzi by cwaniakowało. Tzn. nie mieliby ubezpieczenia, bo "jakoś się uda", a później niech taki złamie nogę.
Dostanie wysoki rachunek to wiadome. I co później z takim delikwentem robić, jak np spłacić tego nie może, do więzienia?? Państwo powinno być trochę dla ludzi, a tu za pierdołę - pazerność, nieuwagę itp. bedziemy ludzi wsadzać do więzienia. Wyobraź sobie
  • Odpowiedz
  • 1
@czareqqq nie zgadzam sie, że mało jest w społeczeństwie osób o poglądach wolnościowych, zarówno gospodarczo jak i społecznie. Pewnie większość nie pamięta, ale pierwszy raz Tusk i PO do władzy doszli, właśnie na takich hasłach. Potem okazało się oczywiście, że nie spełniają swoich obietnic, ale poparcie było
@Shen
  • Odpowiedz
@Shen: No i na kogo byś chciał tę władzę zmienić? Na kretyna trzaskowskiego i resztę tych p-----w, czy zostawić pisiorów (dokładnie tak samo s-----------h)? Bo chyba nie wierzysz, że jakaś inna organizacja polityczna w PL ma szansę?
  • Odpowiedz
@Shen: Ja to samo. Żałuję, że partia, która miała być wolnościowa, mocno przyczynia sie do ograniczania praw ludziom. Brakuje teraz partii, z którą mogłabym się utożsamić. Coś bliżej centrum by się przydało :/
  • Odpowiedz
czekam na partię prawicową gospodarczo i centrolewicową ideologicznie.


@Shen: to powodzenia w czekaniu xD to na kogo teraz zaglosujesz? czy poprostu bedziesz czekal na cud?
  • Odpowiedz
@komentator_2020: @Shen: to najbliższe temu będą chyba Możemy i Libertarianie, wolność gospodarcza, ale w sumie też obyczajowa, nie wiem tylko do jakiego stopnia się z nią zgodzicie, ale polecam się zapoznać
  • Odpowiedz
@rowerzy: @archates: No dobrze, panowie, właśnie posłałam do Możemy! swoje zgłoszenie - przyjdzie mi się jednak na starość zaangażować w politykę. ;) Coś tam osobiście działacie, kontaktowaliście się z nimi?
  • Odpowiedz