Wpis z mikrobloga

  • 298
Wszystkich, którzy sprowadzają protestujących do lewactwa, informuję, że byłem na dwóch protestach, a w wyborach parlamentarnych głosowałem na #konfederacja (wcześniej Nowa Prawica, Wolność). W prezydenckich Hołownia i Trzaskowski.

Całe życie byłem wolnościowcem gospodarczym i dalej nim będę, ale najpierw zmienimy władzę, żeby nic więcej nie #!$%@?ła. Takich jak ja jest wincyj ;)

Oczywiście na konfe, w połączeniu z narodowcami, nie zagłosuję.

#protest
  • 44
  • Odpowiedz
@Shen: Powiem ci, że mam tak samo.
Aż się zastanawiam nad założeniem jakiegoś ruchu politycznego.
Nie chcę być politykiem w przyszłosci, ale nie ma obecnie opcji, która mi pasuje.
Są albo ultra prawicowcy, co by strzelali z gumowych kulek do homoseksualistów.
Z drugiej strony sa "postępowi" ultralewicowcy, którzy bedą forsować każdy możliwy debilizm, bez chwili zastanowienia.

Nie ma opcji zdroworozsądkowej.
  • Odpowiedz
Nie ma takich partii, dlatego się zastanawiam nad stworzeniem jakiegoś takiego nurtu politycznego.
---
dla przykladu lgbt
uważm, ze Polska jest krajem homofobicznym i to nie powinno mieć miejsca.
Społeczeństwo powinno się edukować o tolerancji, nie może być tak, że w 21 wieku bije się ludzi, za to, że sie urodzili homoseksualni.

Ale
  • Odpowiedz
czekam na partię prawicową gospodarczo i centrolewicową ideologicznie.


@Shen: czyli jaką, partia korwin (oprócz wg. Ciebie aborcji) jest całkowicie wolnościowa, ideologicznie i gospodarczo, a światopogląd lewicowy (wśród mas) zawsze prowadzi do tragicznej polityki, gospodarczej czy zagranicznej.
  • Odpowiedz
  • 1
@Shen

czekam na partię prawicową gospodarczo i centrolewicową ideologicznie.

No to jesteś lewakiem. Lewica gwałci takie wartości jak wolność.
  • Odpowiedz
via Android
  • 19
@kingwing1 Korwin nie jest wolnościowy ideologicznie. Ja jestem przeciwko katolickiemu zamordyzmowi (piszę to jako osoba wierząca), nie mam nic do lgbt, jestem za jak najmniejszym #!$%@? się państwa w sprawy obywateli. Niech nam dadzą spokojnie pracować i będzie git.
  • Odpowiedz
Korwin nie jest wolnościowy ideologicznie. Ja jestem przeciwko katolickiemu zamordyzmowi (piszę to jako osoba wierząca), nie mam nic do lgbt, jestem za jak najmniejszym #!$%@? się państwa w sprawy obywateli. Niech nam dadzą spokojnie pracować i będzie git.


@Shen: Chyba Gwiazdowski mniej więcej takie coś miał w planach, ale to nigdy nie wypali bo jak partia jest mniej-więcej w centrum jeżeli rozchodzi się o światopogląd(lub jeżeli ogólnie uważa to za
  • Odpowiedz
@Shen: ja w prezydenckich w pierwszym glosowalem na bosaka bo obiecal skonczyc lockdown, a w drugich na dude bo mnie trzaskowski wku*wil. teraz bede glosowal na partie typowo rolnicze, reszta niech mnie cmoknie w dupe
  • Odpowiedz