Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Noxgate: spędziłeś chociaż kilka godzin z DOROSŁĄ osobą z zespołem downa? Mniemam, że nie, skoro nie potwierdzasz, że to beczka prochu. Popytaj ludzi z fundacji, rodziców, ekspertów. Takie osoby mają popęd, szukają partnera, ujścia frustracji seksualnej. Takiej osobie ciężko, a czasami wręcz niemożliwie jest wytłumaczyć, że porponowanie sesku 13-latką jest złe. Że rozebranie się do naga w parku, ocieranie się w autobusie, czy złapanie za pierś podczasz zajęć dodatkowych jest nieprawidłowe.
@Slover: No wyobraź sobie, że miałem do czynienia. Nie mówię, że to ludzie jak wszyscy inni, bo tak nie jest, ale pisanie, że ktoś nie chce mieć sąsiada tylko z tego powodu to dla mnie głupota. Mój sąsiad nie ma zespołu downa, a zachowuje się jeszcze gorzej i też nie wiadomo, co mu do głowy strzeli. Nie mówiąc już o rodzinie, bo jak już ma się takie dziecko to i tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Noxgate: no nie zgodziłabym się. Jest masa przykładów na to, że niekoniecznie kocha się dziecko "nieważne jakie by było" ¯\_(ツ)_/¯
Wystarczy, ze okazuje się aktywnym homoseksualistą, a rodzic jest np. konserwatywnym katolikiem, etc.

Dlaczego głupota? Ja bym nie chciała mieć np. sąsiada z Alzheimerem, bo widziałam pożar bloku wywołany przez taką osobę. Nie chciałbym mieć za sąsiada osoby chorą na schizofrenie, bo jestem w stanie sobie wyobrazić, co może on zrobić